SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Kurczak, indyk i papaje, po D3 mi zawsze staje!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 93317

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
a co ty dokładnie sobie zrobiłaś, kiedy jak dlaczego itp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
2 tyg temu poszłam biegać 10km, kilka razy źle stanęłam i chyba moje więzadło rzepki po raz kolejny oberwało, choć jak wczoraj czułam sie lepiej i poszłam potruchtać 15min to boli jakby inaczej dzisiaj, nie w tym miejscu co więzadło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
to nie mam pojęcia o co chodzi. Dużo kontuzji przy bieganiu to wina złego buta, albo złej techniki biegania ;x mi dużo pomogło bieganie we free runach przez jakiś czas, stopa nauczyła się prawidłowo pracować, mięśnie się wzmocniły i teraz już we free runach odczuwam podobne skutki uboczne co kiedyś w mięciutkich bucikach, jutro założę na traskę nowe adasie to powinienem fruwać, zrobię recenzję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
od tych nieszczęsnych 10km biegałam dwa razy tylko w ciągu ostatnich dwóch tygodni, na próbę i ciężko mi powiedzieć czy jest gorzej czy lepiej, ale robie ćwiczenia żeby to naprawić

u mnie jest sprawa , że mam źle wyosiowane kończyny przez wade stóp (płaskostopie) i stąd miewam przeciążenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
czyli zły but... kup sobie obuwie do stopy pronującej i spróbuj w nich biegać

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2015-03-22 19:30:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
ja mam to samo płaskostopie i lipa z bieganiem... :/
( mam specjalnie dobrane buty i wkładki )
akurat pronacja nie ma nic do płaskostopia ale zależy też czy jest poprzeczne czy podłużne

po prostu ciężko dobrać but pod to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
wiem co to płaskostopie

nie jest to sprawa buta, złe ułożenie stóp nieważne czy to płaskostopie czy stopa płasko-koślawa to każdy biegacz a także normalny człowiek z takim problemem powinien mieć dorobione indywidualnie wkładki, bo płaskostopie płaskostopiu nie równe, jeden ma bardziej, drugi mniej, co więcej może to wynikać np. z koślawości kolan a nie z osłabienia samego łuku poprzecznego stopy, to po prostu nie działa w ten sposób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
+ do tych wkładek powinno się też robić ćwiczenia na propriocepcję, żeby nauczyć się prawidłowego stawiania stóp nawet wtedy kiedy akurat nie chodzimy we wkładkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
no właśnie o tym mówię :)
że dla każdego inne wkładki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
ale ćwiczenia i tak ważniejsze

ja np. nie biegam w tych wkładkach, tylko chodzę i to nie we wszystkich butach
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomozcie przybrac na masie !

Następny temat

Redukcja kcal

WHEY premium