SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Kurczak, indyk i papaje, po D3 mi zawsze staje!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 93241

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1170 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4140
tak, bo musze wpierw popracowac na swoja elastycznoscia zeby cisnac na mniej ugietych :D bo boje sie ze se zj**ie plecy wiec lepiej tak niz ryzykowac, a tak i tak odczuwam plecy wiec jest git, wlasnie macie jakies fajne cwiczenia zeby rozloznic te plecki zebym mogl na mniej ugietych walic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
rob tak jak robisz, mcnpn sie robi, zeby zaangazowac dwójki

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
jeszcze dwa dni i będzie świeży chlebuuuś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1170 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4140
dwojki to ja dzisiaj czulem na aerobie, ostatnie 5 minut tak mnie palily pipy ze szok :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1170 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4140
nie wiem czy to przez to ze bieznie walilem w niedziele, ale czulem naprawde jak nigdy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
czas sie polozyc, do jutra

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
ile? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
10km, zrobiłem test na faktyczne możliwości nowych butów i go zdały. Polegało to na tym, że biegłem w free runach takim tempem "co by się nie zmęczyć" z tydzień temu, teraz biegłem tak samo w adasiach i co się okazało: otóż czas ponad 3 minuty lepszy, a nogi jakby mniej zmęczone po samym biegu czyli nie zwracam butów, tylko zbieram na nowe i kupię jak mnie będzie stać
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomozcie przybrac na masie !

Następny temat

Redukcja kcal

WHEY premium