SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT] Kwoka-rewolucje(p.30,52)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 75582

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiek : 30
Waga : 70
Wzrost : 169
Obwód w biuście(1) : 94
Obwód pod biustem : 67
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 81
Obwód na wysokości pępka :88
Obwód bioder (3): 100
Obwód uda w najszerszym miejscu: 58
Obwód łydki : 38
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch pośladi ręce nogi
W którym miejscu najszybciej chudniesz : nogi brzuch
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) siłownia 3x w tyg. ,rower do 4x w tygodniu w sezonie jesienno-zimowym indoor cycling+fitness ,uczę się biegać
Co lubisz jeść na śniadanie: kasza jaglana, ser biały
Co lubisz jeść na obiad : mięsko, ryba
Co jako przekąskę : wafle ryżowe
Co jako deser : uwielbiam lody ale się hamuję :)
Ograniczenia żywieniowe : gluten
Stan zdrowia: dobry
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
czy rodziłaś:nie
Preferowane formy aktywności fizycznej
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : miałam kilkumiesieczne epizody z termoogennikami ale już się w to nie bawię teraz tylko witaminy i odzywkę białkowa
Stosowane wcześniej diety : ponad 10 lat temu jadłam chyba z 800kcal dziennie i ważyłam 55kg od tego czasu nic poważnego nie było



Witam wszystkich bardzo serdecznie :)
Moją przygodę ze sportem zaczęłam 3 lata temu przez ten okres bez jakiejś konkretnej diety schudłam 8-10 kg (nie wiem dokadnie bo się na początku nie ważyłam bo byłam mega zakompleksioną kuską:) teraz też jestem ale jednak kilka kilogramów mniejszą)
w ciągu tych 3 lat naprawdę dużo czasu spędzałam w moim fitness klubie na siłowni (ćwiczenia na maszynach) fitnessie i spiningu 2-3 godziny dziennie bez jakiś oszałamiających efektów choć nie bez żadnych. ale.......
Jak zaczęłam czytać Wasze forum oczy zaczęły mi sie otwierać i powiedziałam "koniec z tym będę miała sportową zgrabną figurę !!!!" to chciałabym osiągnąć. cel 62 kilogramy. Powiedzcie na wstępie ile razy w tygodniu mam ćwiczyć ? czy jeść białko na kolację i przed snem czy dobrze komponuję te posiłki?
Pomożecie? (zdjęcia jutro:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kończę z tym dziennikiem uważam że jego cele zrealizowane zostały w 100%
nie ma co tu bezczynnie wysiadywać

Teraz znoszę TU (2)
https://www.sfd.pl/DT2/Kwoka_sięgając_dalej_:_D-t1037633.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to dieta na dziś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha wiem że warzyw nie wklejamy jutro ich nie będzie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
zdjęcia daj Kawy nie wliczaj z cukrem się pożegnaj

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Będę Ci kibicować, sama właśnie też zaczynam walkę o lepszą siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"koniec z tym będę miała sportową zgrabną figurę !!!!" to chciałabym osiągnąć. cel 62 kilogramy.

Jedno drugiemu przeczy Jakim kosmicznym algorytmem wyliczyłaś te 62kg i jaka jest zależność masy ciała do wyglądu? Można mieć %BF 15% i wyglądać jak zagłodzone dziecko, tak samo jak można mieć 15% i startować w zawodach
Jeśli będziesz ważyć 63.7kg, to co, uznasz to za porażkę?

Masz, dziewczyna spasła się o całe 5kg. Załamka czy triumf, oto jest pytanie. Na zdjęciu po lewej jest zatłuszczona skinny fat, po prawej, jędrna, sportowa sylwetka profesjonalistki.

https://www.sfd.pl/-t667585-s90.html#post3 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze zostałam solidnie skorygowana :) zostaję przy pierwszej połowie zdanie i biorę się za te zdjęcia
...
Napisał(a)
Usunięty przez Martucca za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o co kaman ? rozumiem że to jakiś żarcik:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Robi sobie darmową tablicę ogłoszeń z Twojego tematu usiłując naciągnąć na swoje żałosne sztuczki.
Ale to był dla niego jeden jedyny raz i już się to nie powtorzy na tym forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo już się wystraszyłam hihi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalanie przy pomocy l-karnityny

Następny temat

Siedząc na kulkach - SPAM

WHEY premium