SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] GingerBee i popuri od spasionego bąka do zgrabnej pszółki

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
GingerBee
Podsyłam fotki, dopnijcie je proszę :)



zrobione, są już w pierwszym poście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 134 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1298
.


Zmieniony przez - GingerBee w dniu 2019-03-18 09:55:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
super no to mamy komplet

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 134 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1298
WEEKEND I PONIEDZIAŁEK

Weekend był absolutnie pełen wrażeń, upłynął pod znakiem zawodów na Pomorzu. Zapach bronzera strasznie mnie motywuje, zawsze wracam jak na fazie i po prostu CHCE MI SIĘ walczyć. By podnieść poziom motywacji jeszcze wyżej, nakupowałam sobie nowych ciuchów na treningi, a co!
Garść fotek z wyjazdu:








Poniedziałek wszedł pełną mocą, dieta prawie na 100%, ale zeżarłam mini babeczkę u przyjaciółki, za co oczywiście już dostałam zrypki i zrozumiałam, że nie lubię już babeczek Trening wszedł dobrze, choć opuściłam spacer farmera i cardio, ale jutro to nadgonię.



Dieta pod hasłem „od poniedziałku”, także jeszcze poszalałam. Jakby ktoś był w Gdyni i planował cheata, to 50’s burger jest mega.




Poniedziałek:
Jajka na miękko


Zapiekana cukinia z szynką szwarcwaldzką i mozarellą (poszłam się bawić z kotem i się przyjarało)


Ziemniaki i kotlet mielony





Obsługa zawodnika: golenie, smarowanie, usługiwanie, głaskanie i ogólne starania się, by nikogo nie zabić ;) do tego spacery nad morzem :D

Poniedziałek:






- Odpormax (czosnek, olej z wątroby rekina, witamina D)
- biotebal na włosy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Haha obsługa zawodnika najlepsza%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
No ładna pierwsza wypiska :)
Dziękuję za wsparcie a teraz trzeba się brać do roboty :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 134 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1298
Jedziemy, jedziemy!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
no pierwsza wpiska elegancka , oby tak dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33073 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
Super- jak jest forma współpracy w realu a nie tylko online to juz dobrze wróży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja

Następny temat

[Dziennik treningowy] Lucy-Bella

WHEY premium