SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] GingerBee i popuri od spasionego bąka do zgrabnej pszółki

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
W sensie Ty fizycznie ją robisz czy spożywasz produkt robiony u Ciebie w kuchni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
Robię i jem%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Tu wprowadź tekst linku...


Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2019-03-23 22:05:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 134 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1298
WEEKEND I PONIEDZIAŁEK

Weekend upłynął ponownie pod hasłem “zawody”, dlatego też wypiska nieco opóźniona. Każde zawody mają też stronę prywatną, czyli troche turystyki ze znajomymi. Pierwszy raz byłam w Poznaniu, zachwyciłam się, szkoda, że tak krótko.

Poniedziałek z nową mocą, póki jeszcze nie ma wiosny takiej na 100% to poniedziałkowe przedpołudnia mam wolne, więc było cardio z odkurzaczem i mopem, a potem małe spa w kocim towarzystwie. Tym razem zdjęcia trochę w kombosie, bo jest ich po prostu cholenie dużo. Po weekendzie dieta i trening na 100%.





Jedzeniowe kombo nr 1


Jedzeniowe kombo nr 2


Kanapka z szarpaną wieprzowiną


Rogal świętomarciński











- Odpormax (czosnek, olej z wątroby rekin, witamina D)
- biotebal
- białko Whey Delicious All Nutrition
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66926
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 134 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1298
porandojin
Rany. Co tu wejdę to mi jakieś hamburgery i kanapki smaka robią.


Hahahaha, no faktycznie! Uwielbiam kanapki, jeśli coś da się wetknąć między dwie kromki pieczywa, to musi być dobre
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
porandojin
Rany. Co tu wejdę to mi jakieś hamburgery i kanapki smaka robią.

a co ma jeść, kurczaka z ryżem i brokułami ? chociaż dobre rzeczy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12165 Napisanych postów 22004 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627404
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 134 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1298
Paatik
Ale miski naprawdę na wypasie, i jeszcze rogal! Żeby z tego redu masa nie wyszła:)



Zeżarłam tylko połowę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 134 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1298
Podsumowując pierwszy tydzień:
- kilo mniej na wadze
- cm mniej na brzuchu, reszty jeszcze nie sprawdzałam
- majtki jakieś takie luźniejsze
- motywacja mega mocna
- samopoczucie na plus
- spokój w głowie, wyzwanie wyzwaniem, ale robię to dla siebie, bo legginsów nie oszukasz
- przeorganizowanie czasu, bo nagle MAM KIEDY gotować

Jestem nabuzowana pozytywną mocą jak bycze jajo.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja

Następny temat

[Dziennik treningowy] Lucy-Bella

WHEY premium