SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] maciek608 - Dare to be DIFFERENT

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 404 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11479
ile dałeś za ten drążek ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 372 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8325
80 zł, a z przesyłką stówka wyszła

Zmieniony przez - maciek608 w dniu 2014-12-29 10:15:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Niedrogo. Sama bym kupiła, ale nie umiem się podciągać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 372 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8325
Hehe, jak ja zaczynałem też nie mogłem się podciągnąć . A teraz myślę o jakimś obciążeniu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Sam się właśnie nad nim zastanawiałem, jeszcze widziałem identyczny z tym że wyszedł chyba 30 zł taniej. Jak dojdzie to zdaj recenzję ;)
1

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 372 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8325



PONIEDZIAŁEK KLATA+BICEPS
Klata:
1.Wyciskanie sztangi skos dodatni 4 serie
2.Hantle skos dodatni 3 serie
3.Hantle rozpiętki 3 serie
4.Pompki na poręczach na klate 3 serie
Biceps :
1.Hantle siedząc lub stojąc 3serie
2.Siódemkowanie sztanga prosta 3 serie
3.Hantlą młotkowo 3 serie



Posiłek nr 5


80g Mass up






Dziś z rana obudziłem się z okropnym bólem pleców który towarzyszy mi do teraz. Chyba spałem na ręce :'-( . No ale i w końcu nadszedł dzień klaty, z treningu jestem super zadowolony pompa była ciężary też pozwiększałem gdzie nie gdzie.
Najbardziej zaskoczyło mnie to ,że tydzień przed konkursem rekord na płaskiej to był 50x1 a dzisiaj wrzuciłem 50 na ostatnią serię i poszło gładko . Jedyne ale tkwi w tym ,że coś nie mogę ogarnąć techniki rozpiętek. Zmniejszyłem ciężar próbowałem ale nawet na filmiku widać ,że jakoś koślawo.

bebolek , pewnie jak przyjdzie odrazu montuje i testuje , jakaś recenzja na pewno będzie. A i widziałem tańsze ale bardzo zależało mi na tym by miał gumowe uchwyty i sporą wytrzymałość. Wole dopłacić więcej i dłużej poużywać



Zmieniony przez - maciek608 w dniu 2014-12-30 00:02:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 338 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6776
w rozpisce treningu nie ma nic o wyciskaniu sztangi na plasko a w komentarzu napisałeś ze ostatnia seria na plasko była z 50

możliwe ze chodziło Ci o ostatnia serie na skosie. sory nie umiem czytać

Zmieniony przez - Alex3311 w dniu 2014-12-30 00:30:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 372 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8325
Ehh mój błąd, Późna pora i nie zauważyłem, dzisiaj akurat była na płaskiej, zresztą na filmiki jest wyciskanie na płaskiej.
No teraz tego nie zmienię ale myślę ,że tak strasznie w oczy nie kole I dzięki ,że to wyłapałeś. Idę w końcu spać...

Zmieniony przez - maciek608 w dniu 2014-12-30 00:43:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
rozpietki juz lepiej , co do siódemkowania to kicha totalna to co robisz - siedem ruchów od dołu do połowy prostuj rece na dole , siedem ruchów od góry do połowy i siedem ruchów całe rób powoli dokładnie , mozesz wrzucić jako ostatnie cwiczenie

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2014-12-30 09:04:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 372 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8325
Siódemkowanie nagrałem ostatnią serie więc te ruchy nie były tak dokładne zresztą jak sam obejrzałem to też trochę się zdziwiłem. Ale zapomniałem o tych 7 ostatnich pełnych ruchach.
Okej to na 100% poprawię przy następnym treningu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

(DT) MrPrzemoc

Następny temat

[DT] Do wesela się wyrobi. Alex3311 & popuri.

WHEY premium