SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] maciek608 - Dare to be DIFFERENT

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 338 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6776
Treningu nie uznajesz jako aktywność fizyczną ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 372 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8325
Hehe, muszę bardziej precyzyjnie pisać te raporty

Czyli w DNT ma wpadać z 3,2 tyś a w DT 3,5?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 372 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8325
Dzień 69 DT



Sobota BARKI+BICEPS+TRICEPS
Barki
1.Wyciskanie sztangą sprzed głowy lub wyciskanie hantli 4 serie
2.Wznosy bokiem hantlami + wznosy przodem hantlami 3 serie łączone
3.Unoszenie hantli w opadzie tułowia (tył barków)+unoszenie sztangi wzdłuż tułowia 3 serie łączone

Biceps+Triceps
1.Ugianie ramion sztangą stojąc + francuskie sztangą leżąc 3 serie super seria
2.Uginanie ramion hantlą o kolano + Pompki odwrotne 3 serie super seria
3. Uginanie ramion hantli młotkowo+ prostowanie przedramienia w opadzie tułowia hantlą 3 serie super seria
FILMIK







100g

5g 30 min przed +5 g po treningu.
B6 i magnez


Co do treningu to chyba trochę za mało się pochyliłem przy unoszeniu w opadzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7510 Napisanych postów 49515 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385493
maciek608
Hehe, muszę bardziej precyzyjnie pisać te raporty

Czyli w DNT ma wpadać z 3,2 tyś a w DT 3,5?


mniej wiecej

przy wznosach bokiem nie pochylaj sie wogóle sylwetka ma być wyprostowana , co do wyciskania sztangi sprzed głowy to co robisz jest żołnierskie , jak chcesz mozesz na siedzaco wyciskac jak masz stojaki zeby z ziemi nie targac

a jesli to było unoszenie w opadzie to masz być bardziej pochylony , ma pracować Ci tył barków , możesz położyć sie na ławce skos dodatni i unosić hantle



Zmieniony przez - rutkow w dniu 2015-02-07 22:35:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 372 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8325
Okej poprawie, a te żołnierskie mogą być zamiast wyciskania sprzed głowy? Fajnie czuje barki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7510 Napisanych postów 49515 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385493
jak najbardziej moga być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 372 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8325
Dzień 70 DNT





5g na czczo z rana

Dzień bez aktywności fizycznej,wpadło mało kalorii chodź była zupa. Jutro oczywiście będzie więcej. Brakuje mi czegoś czym co mógłbym wrzucić do diety na podbicie kalorii. Jeden z posiłków nie jest ustalony i czasami różnie z nim bywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7510 Napisanych postów 49515 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385493
zamiast dwóch posiłków z kanapkami wrzuc jakiś makaron czy kasze czy ryż z miesem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 372 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8325
Dzień 71 DT


PONIEDZIAŁEK KLATA
Klata:
1.Wyciskanie sztangi skos dodatni lub Wyciskanie na płaskiej 4 serie
2.Hantle skos dodatni 3 serie
3.Hantle rozpiętki 3 serie
4.Pompki na poręczach na klatę 3 serie
5.Wyciskanie hantli złączonych razem 3 serie


Posiłek nr 6



100g

5g przed i 5g po treningu

Dziś wróciłem do domu dopiero o 17. Musiałem jeszcze sporo zjeść i ćwiczyć więc te godziny są mocno przesunięte. Trening mimo późnej pory był konkretny, dołożyłem przy pompkach na poręczach 5 kg.
A i tą bułkę z makiem to wsunąłem bo wiedziałem ,że późno wrócę,co by było lepiej z kaloriami.

Zmieniony przez - maciek608 w dniu 2015-02-09 23:11:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 372 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8325
Dzień 72 DNT





5g rano na czczo

Dziś wpadło za dużo kalorii i strasznie tłusto. Nie miałem pojęcia ,że żeberka mają tyle tłuszczu, tak to zjadłbym ich mniej i wyrzucił te żelki.
Czy kasza kuskus nadawała by się zamiast tej 2 kanapki?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

(DT) MrPrzemoc

Następny temat

[DT] Do wesela się wyrobi. Alex3311 & popuri.

WHEY premium