SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] maciek608 - Dare to be DIFFERENT

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 372 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8325



Środa NOGI+BARKI

Nogi
1.Przysiad ATG ze sztanga 4serie
2.Wykroki z hantlami 4 serie
3.MCNP ze sztanga lub hantlami 4 serie
4.Prostowanie nóg na maszynie 3 serie
5.Suwnica wypychanie nóg 3 serie
6.Łydki 3 serie

Barki
1.Wyciskanie sztangą sprzed głowy lub wyciskanie hantli 4 serie
2.Wznosy bokiem hantlami + wznosy przodem hantlami 3 serie łączone
3.Unoszenie hantli w opadzie tułowia (tył barków)+unoszenie sztangi wzdłuż tułowia 3 serie łączone



Mass up 80g

Dzień treningowy więc starałem się wcisnąć jak najwięcej kalorii i wyrobić się z przygotowywaniami na sylwestra przed 20.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 372 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8325






Dziś dzień bardziej dochodzenia do siebie. Od 12 gdy już wylazłem z wyra aż do teraz strasznie boli mnie głowa i kompletnie nic nie chce mi się jeść, praktycznie zbiera mnie na wymioty. Dlatego dieta wygląda tak a nie inaczej.
Jutro dzień treningowy, wiec muszę się jakoś pozbierać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyżbyś zjadł coś, co Ci zaszkodziło, że czujesz się tak źle ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 372 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8325
Na tę chwilę nie pamiętam co jadłem wczoraj/dzisiaj

Ale coś zaszkodziło,zdecydowanie

Zmieniony przez - maciek608 w dniu 2015-01-01 21:55:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 338 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6776
Na pewno coś czym się zatrułeś :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 372 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8325



Piątek PLECY+TRICEPS
1.Podciaganie na drązku 4 serie
2.Wiosłowanie sztangą podchwytem + nachwytem 3 serie łączone
3.MC 4 serie
4.Wiosłowanie hantlą 3 serie

Triceps
1.Prstowanie przedramienia w opadzie tułowia z hantla 3 serie
2.Francuskie sztanga leżac 3 serie
3.Pompki odwrotne 4 serie


Posiłek nr 5


Mass up 80g





Cóż, dziś dzień treningowy, znów brak apetytu jednak udało się wycisnąć czyściutko 2,5 tyś kalorii z czego jestem zadowolony. Jedynie co mnie wkurza to ,że chleb pytlowy , który kupowałem nie wiadomo kiedy znów będzie na półkach sklepowych, do tego czasu muszę wpierniczać mieszany.
Co do treningu, wyszedł bardzo okej, na filmiku podczas martwych mam dość mały ciężar wieć technika raczej jest okej a co do francuskich trochę mi te łokcie tam pouciekały poprawie to przy następnym treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7521 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
dobrze ze po obejrzeniu filmików , sam masz swiadomość ze coś robisz nie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 372 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8325






Dziś dzień nie treningowy,dieta utrzymana,zakwasy czy tam domsy po wczorajszym treningu nie odpuszczają.
Jedynie co mogłem zrobić to zdjęcia posiłków i jutro już je porobię.

Spóźniłem się z tym wpisem miał być 22-23 a wyszło później. Powód?
Wciągnął mnie film

"Szkoła na haju"
Jak najbardziej polecam, uśmiałem się na tym filmie choć humor nie ejst z najwyższej półki ale bardzo przyjemnie się ogląda .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7521 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
od poniedaziałku ma być petarda dieta i trening już 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 372 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8325
Trening zawsze na 100% a co do diety to jak pisałem na 100% będzie na pewno gdy będę chodził do szkoły czyli dopiero w środę. Wstaje wtedy o 6, dzień jest bardzo długi i mogę dużo więcej wcisnąć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

(DT) MrPrzemoc

Następny temat

[DT] Do wesela się wyrobi. Alex3311 & popuri.

WHEY premium