SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Czesiek 43 - powrót do korzeni

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
jak zmienisz twaróg na chudy i część udek na zwykłą pierś to spokojnie starczy Ci miejsca na zdrowe tłuszcze

a oliwa z oliwek to prawie same o6

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
stosunek o6 do o3 wynosi chyba 11:1
i to w dodatku jest tylko ALA - nie EPA i DHA które są przez nas najbardziej pożądane,
a przy zbyt dużym stosunku o6 do o3 konwersja ALA do EPA/DHA nie zachodzi.
już prędzej bym proponował nierafinowany olej rzepakowy - tam stosunek wynosi 2:1 albo olej lniany 1:4

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Bardzo dobrze Ci mówi, aczkolwiek najlepszym rozwiązaniem jest wciąż tłusta ryba. Też muszę jakąś sobie kupić wreszcie, bo ostatnio tylko piję rzepakowy + kapsy o3

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Najlepszym rozwiązaniem jest tran, łycha takiego i mamy 3-4g EPA/DHA a starczy nam na miesiąc. koszt około 20 zł

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Koniec VLCD :D

Tak tak własnie jak pisze :D pieprze te dwa dni... juz nie dałem rady ;D Zjadłem nieco węgli i tym samym oficjalnie żegnam się z VLCD. Na razie zdjeć nie daje, będą później, jak waga zacznie już iść do góry.
Za to rozpisze swoje wymiary i maxy (które ostro pospadały) co by mieć wgląd jak to sie zmienia :3

Wymiary:
Klatka 110cm (-5cm)
Pas 84cm (-11cm)
Udo: L 67,5cm (-2,5cm) P: 65,5cm (-2,5cm)
Łydka: L:42cm (-1cm) P:44cm (-1cm)
Ramie: 38,8cm (-2,2cm)
Przedramie 33cm (-2cm)
barki (132cm)

Barki mierzyłem pierwszy raz, nie wiem czy bede to robił reularnie.

Max-y
Przysiad: 115kg (-10kg)
Martwy: 135kg (-15kg)
WL ( 85kg) (-5-10kg)


Wymiary i maxy będę rozpisywał co miesiąc :)

Trening
Ogólnie dzis miałem trenować w szkole, w 2 serii wziąłem 90-pare kilo na przysiad, i wpadła nauczycielka i powiedziała, ze nie wolno, ze za duze cięzary, ze sobie krzywdę zrobię, ze z takimi ciężarami to mogę w domu ćwiczyć... Negocjacje nie przyniosły skutku więc się przebrałem i siedziałem reszte W-F

Normalny trening zrobiłem w domu, zakres standardowo 2-5reps
MC 5s
Wykroki 3s
Wyciskanie leżac 4s
Wznosznie hantli bokiem 4s


Czemu brak dodatkowych ćwiczeń na plecy? Myłem się i coś mi pykło, tak mam raz na jakis czas. Niedawno doszedłem do wniosku, że być może to przewlekły stan zapalny i powodem tego może być brak O3 - ilości O6 do O3 były masakryczne.


Dieta
Zgodnie z tym co napisałem wyżej, zamierzam zakupić tran i najprawdopodobniej będzie to ta buteleczka:
http://www.doz.pl/apteka/p64225-Tran_islandzki_o_smaku_pomaranczowym_250_ml#detailsSection
Co mi możecie o nim powiedzieć?

Na pierwszy dzien konca vlcd zrobiłem sobie 2 tortille podobne do tych co robiła Julczik, są pyszne :D

w diecie zapomniałem uwzględnić masła extra ok 3g i ketchupu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Cieszę się, że smakowało :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozwaliłaś moje VlCD!!
Nie no świrki :D Ale tortille pyszne, szkoda ze mam takie małe patelnie, bo wychodzą małe placki i ciezko zawinąć ;/

Tortilla leci do stałej suplementacji! :D


pilkaPN
jak zmienisz twaróg na chudy i część udek na zwykłą pierś to spokojnie starczy Ci miejsca na zdrowe tłuszcze

a oliwa z oliwek to prawie same o6


Ogólnie to leci przez większosc czasu chudy twaróg, postaram sie tez szukac jogurtów naturalnych 0%, udka moze zamienie moze nie, nie wiem, nie wypadają tak źle tylko 6gg tłuszczu :)

Zmieniony przez - Czesiek43 w dniu 2014-12-05 19:52:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powrót do żywych
Dzień... nie wiem który, ale jest coraz lepiej :D podbijam co 3dni 50g węgli i lecimy do przodu! siły wracają, chęci wracają, motywacja wraca... tylko w lustrze lipa Ale odrobie w najbliższych latach

Trening
Dziś brak Jutro ostatni tydz. założenia 3-5rep. Od przyszłego tygodnia dopóki waga nie ruszy będzie bite 6-8 reps, a później kompletna zmiana treningu. Myślę nad zrobieniem priorytetów po 3tyg. najpierw barki potem klatka, strasznie odstają i żeby podbić swoją samoocenę muszę to szybko poprawić. Spróbuję obgadać z Ozzym (jak będzie miał czas i chęci) jak taki prio ma wyglądać i będę leciał z założeniami

Suplementacja
Wit C! :D

Ostatnio leciał Rutinoscorbin, ale sie skończył . Dziś zakupiłem 50 tab Wit C 200mg i tran 500ml więc to będzie stała suplementacja. Na dniach zrobię zdjęcia mojego barku z suplami :D


Dieta
Dziś węgle to były tortille z przepisu Julczi, bardzo smaczne i zdrowe :D wszystko według założeń i mam nadzieje, że tak zostanie.
Co 3 dni dodaje 50g węgli, co wychodzi tak jak bym co tydzień dodawał 500kcal. Będę to robił aż.... ruszy waga do przodu :D



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15
11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Ile trwało to VLCD?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] Kotlet95

Następny temat

[DT] Mode_On - Dziki dziennik, dzika redukcja!

WHEY premium