SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG ]aNty-kulturystyka - dziennik

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
To długo coś ta sesja trwała. Ponad pół roku. Hehehe

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Hekade
Teraz Antek jaki masz cel treningowy? masa rzeźba ?


sylwetka.
Póki co bez diety, wchodzą ustępstwa jeszcze jakieś średnio co 9-10 dni. Jedyne co mnie ratuje to w miarę przemyślany i ciężki, krótki trening. Nic ponad to

aktualne bezformie, beznadziejnym sprzętem
miałem plany na zwiększanie wagi i jak już dochodziłem do wyższej wagi to była tragedia, wydolność w łeb, szybkość w łeb... może jakbym tylko sobie chodził na siłownie i realizował jakiś leniwy plan to by mi to nie przeszkadzało, ale w walce/na skakance/na tarczach/na stacjach - masakra. I muszę pogodzić jakoś sw z robieniem sylwetki.













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
dziś godzina wyczerpującej techniki na tarczach. Muszę przyznać, że nauka nowych rzeczy, doskonalenie tych już wyuczonych i poprawa drobnych mankamentów jest o wiele bardziej owocna z trenerem sam na sam aniżeli w grupie.
Potem miałem zrobić z kolegą 2 rundowy sparing na wykończenie, ale on zakończył się po 15 sekundach. Puściłem z luzu lewego prostego i kolega przyklęknął.

na weekend obżarstwo i od w zasadzie wtorku już wracamy na normalne tory. Plan na odżywianie oczywiście mało węglowodanów, dużo tłuszczu, odpowiednia ilość białka. Jakościowe produkty. Pracę nad sylwetką planuje na 3x w tyg i 2x w tyg stricte boks. Te sylwetkowe treningi będą krótkie i bez absolutnie żadnego upadku mięśniowego, żeby nie chodzić całym sztywnym jak wiemy DOMS to żaden wyznacznik jakości treningu (no, może na początku tak...)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Ile kosztuje.takie.sw sam na sam z trenerem i jak.czesto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
TanQer
Ile kosztuje.takie.sw sam na sam z trenerem i jak.czesto


ja to mam można powiedzieć za grosze, bo znamy się już kupę lat
normalne stawki to masz od 50 do 100zl, ale nauczysz się o wiele więcej jak ktoś skupia uwagę tylko na Tobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
dziś technika, technika, technika
trochę worka i mocno brzuch oraz praca skrętowa tułowia

tą pracę skrętową bioder robię już do zarzygania, codziennie po parę minut - zazwyczaj 10. Nieraz i 2x dziennie bo w domu i na treningu. Niby mała rzecz, ale już wcale się nie męczę jak wypuszczam ciosy - zwłaszcza sierpy i haki, wszystko z biodra, puszczone luźno. Robi to świetną robotę pod kątem siły, bo doszliśmy z trenerem do wniosku że to mój mocny atut, jak biję nawet na gardę to ich przesuwam przez połowę ringu, więc wskazówki mam takie by cały czas pracować nad swoim atutem i cały czas poprawiać pracę nóg.

Jutro pewnie walnę obwody, stricte pod sylwetkę i może jak się uda (jak trener pozwoli) to sparing.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
ale wagowo chyba sporo poleciałeś patrząc na fotki?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
QUEBLO
ale wagowo chyba sporo poleciałeś patrząc na fotki?


zgadza się,
ponad 10kg no i nie ma też co ukrywać, że część masy mięśniowej również zeszła np z klatki. No niestety, byłem za sztywny i nie potrafiłem tej siły z ciężarów przekuć w siłę ciosu. A wyniki siłowe miałem bardzo dobre. Ciężko było złapać ten luz i nie bić mięśniami Teraz z siłówki tylko i wyłącznie ćwiczenia w obwodzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
dzisiejszy trening :

A Martwy z hantlami (50kg)
B Poręcze
C Drążek
D Wykluczanie zapaśnicze hantlami (17kg)
E Scyzoryki siedząc
F Pompki z nogami wyżej

Wersja nieco bardziej holistyczna. Scyzoryki oraz wykluczanie zapaśnicze robiłem na czas - 30 sekund intensywnej pracy
pozostałe ćwiczenia w zakresie 6 powtórzeń, tempem 4010 (4s fazy negatywnej, 1s pozytywnej)

Obwodów było 6
Pomiędzy obwodami przerwa wynosiła jedynie 15 sekund. Dało mi to popalić strasznie. Dobrze, że dobrałem nie za duże ciężary - były w sam raz.
Ochłonąłem i wykonałem swoją mrówczą pracę czyli 5 minut pracy skrętowej z talerzem 10kg i 5minut z talerzem 5kg.
Myślę, że za miesiąc powinienem już wejść na talerz 15kg i rozwinąć jeszcze większą siłę skrętu.

dieta jest prosta, nie chce mi się opisywać każdego posiłku.

Co jem : mięso chude i tłuste, ryby chude i tłuste, orzechy, nasiona, dodatek zdrowych olejów tłoczonych na zimno, jaja, domowej roboty wyroby mięsne, ziemniaki, bataty, owoce, sery pleśniowe

Czego nie jem : płatków owsianych i wyrobów z mąki i dalszych : pszenicznych, kaszy, ryż bardzo sporadycznie, słodyczy, napojów 0, kolorowych i słodkich, nabiału w postaci serków wiejskich, twarogów niewiadomej jakości, jakiś orzeszków do chrupania w skorupce itp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split :)

Następny temat

Buttwink po raz kolejny.

WHEY premium