SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG ]aNty-kulturystyka - dziennik

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
MARIAN 17
powiadomki


Zapraszam Mariuszu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
menu na jutro :

1. 2 całe jaja, 20g gęsiego smalcu/masła klarowanego, warzywa
2-5: 100g ziemniaki, 125g indyk, 25g orzechy, pół jaja, 5g olej, warzywa
6: 2 całe jaja, 10g smalcu/masła klarowanego, 40g masła orzechowego

skończył mi się boczek, muszę użyć smalcu gęsiego albo masła klarowanego
pod koniec redukcji mam w zamiarze się rozpisać, dlaczego jem tak mało białka w swojej diecie. Z produktów zwierzęcych jest to jedynie : 5-6 całych jaj, 500g mięsa, 100g boczku... często : 1,3g białka na kgmc wypada katabolizm? mięśnie spadają? siła się zatraca? nic z tych rzeczy ilość białka zawsze wzbudza kontrowersje, jednak przy pewnych mechanizmach organizm świetnie potrafi oszczędzać białko mięśniowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Dziś dzień niższej kaloryki - dzień bez treningu

zakupy trzeba porobić, czyli klasycznie : 7 różnych rodzajów mięsa, jaja, boczek, gęsi smalec, bardzo dużo warzyw, orzechy jutro pomiary jak będą owocne to pozwolę sobie na 1 posiłek o dowolnej kompozycji, domowy obiad czy na mieście. Oczywiście zdrowy, bo do słodyczy i innych śmieci nie ciągnie mnie w ogóle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
główne węglowodany - ziemniaki
mix orzechów
sporo różnych warzyw (nie wszystkie widać na zdjęciu)
pół jajka
indyk
wszystko polane 5g tranem.

+ foto posiłków do pracy










Zmieniony przez - antek098! w dniu 2015-12-05 10:47:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Będę zaglądał.

Powodzenia

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
ronie220
Będę zaglądał.

Powodzenia


Zapraszam Ronnie


co niedzielne pomiary kontrolne :

Pas na wys. pępka : 78,5 (spadek z 79)
Pas pod pępkiem: 83,5 (spadek z 84)
Ramię: 45 z małym groszem (spadek z 45,5)
Udo: 67,5 (spadek z 68)
Waga: 94,7-8 (waha się) spadek z 94,9-95 (czyli niewiele)

Dalsze działania :
Nie dodaję żadnego cardio - po co jak schodzi dobrze?
Nie dodaję żadnego interwału - z tych samych powodów
Nie ucinam jedzenia

W diecie odcięcie nabiału okazało się dobrym strzałem. Nie ma już tej charakterystycznej kluchy w gębie po twarogu, dół ciała nie jest tak podpuchnięty.
13kg już za mną, jest mocno OK.

Po raz pierwszy spadek tak dużej ilości tłuszczu bez bzdurnego cardio, zajeżdżania się interwałem etc.

Wnioski :
- eliminacja nabiału to był dobry krok
- wysoki udział tłuszczów w diecie a mniejszy białka to bardzo dobry krok pod mój organizm
- dalej utrzymuję rotację kaloryczną tj. 3300kcal w Dni treningu z czego 200g to tłuszcz oraz 2500 w dni bez treningu z czego około 150-160g stanowi tłuszcz w diecie, niedziela pozostaje dniem wolnym - jem zbliżone porcje, węglowodanów jest mało w ciągu dnia + wpada 1 posiłek na mieście z deserem
- dalej trening 3x w tyg po 20min na stosunkowo dużych ciężarach w małej liczbie ruchów systemem obwodowym. Wysoka intensywność każdej sesji treningowej
- żadnych ćwiczeń izolowanych, żadnego pompowania bicepsów. Ciężki drążek, poręcze, wyciskania, wiosłowania etc żadnych wyprostów kolan, same przysiady, ciągi.

​I do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
dzisiejszy dzień, tak :

śniadanie : 3 całe jaja, 10g masła klarowanego, 30g czekolada 90%, 20g mix orzechów
(jajecznica z pieczarkami i papryką, po prostu)

kolejne 4 posiłki :
100g ziemniak, 125g piersi z indyka, 15g gęsiego smalcu, 5g tranu, full warzyw

tutaj najzwyczajniej w świecie 0,5kg piersi z indyka kładę na 60g smalcu gęsiego na patelni, smażę razem z warzywami i przyprawami.

i ostatni posiłek to już będzie na mieście, wybieram zdrowe, jakościowe jedzenie zawsze jest to jakiś kawał mięsa (wołowina, baranina, karkówka pomieszana z chudym mięsem etc) + oczywiście ryż czy ziemniaki, mnóstwo warzyw, do picia sok warzywny lub owocowy i na deser lody, rzecz jasna z polewą i bitą śmietaną mam swój ulubiony lokal i zazwyczaj tam chodzę z paczką znajomych albo z dziewczyną nie zjadam słodyczy, chipsów i innych śmieci bo "cheat meal"...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
odpalam powiadomki,
jak na taką wagę to ten obwód w pasie masz już naprawdę mały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 544 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30881
Powiadomki on, powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
erwinoos
odpalam powiadomki,
jak na taką wagę to ten obwód w pasie masz już naprawdę mały


Zapraszam erwinoos
obwód w pasie to zasługa niskowęglowodanowej diety, nie zawsze jest wyznacznikiem. Kwestia wypchania brzucha zawartością żołądka, jelit etc błonnik dostarczany wraz z większą ilością warzyw (nawet do 3kg dziennie, zwłaszcza w dni bez aktywności siłowej) również robi swoje. Kiedyś na VLCD, gdy ilość błonnika była drastycznie niska miałem wydęty brzuch, mimo spożywania niskiej ilości węglowodanów, ale sporej białka. Zbyt niska ilość błonnika skutkuje kumulowaniem odchodów w dolnych partiach jelita grubego, na skutek czego doświadczamy retencji tego złogu, co owocuje gromadzeniem toksyn i wydętym brzuchem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split :)

Następny temat

Buttwink po raz kolejny.

WHEY premium