SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG ]aNty-kulturystyka - dziennik

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Streetz Killer
antek uwazasz ze nabial moze byc winowajca nadmiaru tkanki tluszczowjej mimo szczuplej osoby? to samo tez tyczy sie pszenicy ?


niestety tak,
wystarczy, że jesteś niezdiagnozowany co do alfa-kazeiny czy amylopektyny A. Typowy skinny fat powstaje na podwalinach zbóż.

Wczoraj odpoczywałem, regeneracja jest najważniejsza. Jeśli mam do wyboru pójść i zrobić byle co, to wolę byle jak poleżeć a następnego dnia zrobić swoją robotę w pełni zadowolenia.

Dziś zrobiłem fronta na 170kg, wycisnąłem 150kg węższym chwytem
potem się pobawiłem w taki kompleks:
martwy ciąg, wiosło, fronty, push press

od 50 do 70kg leciałem po 8 ruchów dla każdego z tych ćwiczeń, to już były 4 obwody za mną
następnie założyłem 80kg zrobiłem po 3 ruchy
następnie setkę zrobiłem na niej 4 obwody po 3 ruchy i ostatni już tylko po 2 ruchy

film z setki i 80-tki mam jak się zgra na yt to Wam wrzucę


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319





2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
Obecnei jestes na redu , tak? Jak wygladaja twoje makrosy na masie, bazujesz tak jak teraz na wyzszych tluszczach czy bedzie to cos w stylu high carb? Jesz wgl jakies inne ww niz tylke z ziemniakow? Antek czy wszystkie zboza zawieraja jakies niekorzystne czynniki wplywajace na rozwoj tkanki tluszczowej mimo zdrowej diety i odpowiedniego bilansu kcal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Streetz Killer
Obecnei jestes na redu , tak? Jak wygladaja twoje makrosy na masie, bazujesz tak jak teraz na wyzszych tluszczach czy bedzie to cos w stylu high carb? Jesz wgl jakies inne ww niz tylke z ziemniakow? Antek czy wszystkie zboza zawieraja jakies niekorzystne czynniki wplywajace na rozwoj tkanki tluszczowej mimo zdrowej diety i odpowiedniego bilansu kcal?


Jem głównie ziemniaki.
równie dobrze mogą być też płatki jaglane, kasza jaglana, kasza gryczana, ryż brązowy, bataty, komosa ryżowa czy też amarantus.

makaron,pieczywo, produkty bezpośrednio pochodzące ze zbóż to produkty przetworzone. Jesteś w stanie zjeść ich dużą ilość i nadal pozostać w stanie nie nasycenia.

nabiał - niestety, nie jest to jakościowe jedzenie. Mocno przetworzone chemicznie.

jaja, mięso, ryby, cała paleta warzyw, węglowodany które wymieniłem powyżej, oleje tłoczone na zimno, orzechy, nasiona, dodatek owoców - jak najbardziej służą naszym organizmom.

To nie jest kolejna bajka o glutenie. Nie jestem zwolennikiem tego jedzenia. Gluten to trucizna.
Zwolennicy glutenu (czyt. pszenicy i zbóż) idą w zaparte, że gluten nie jest szkodliwy. Skoro tak to chciałbym zatem poznać jego zalety. Skoro nie szkodzi to musi pomagać - chętnie przeczytam o jego wspaniałych właściwościach....

na masie nie będę jadł wiele więcej węglowodanów, będę w rotacji kalorycznej trochę większej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
Nabial jest przetworzony chemicznie? To skad brac wapn, jak nie z nabialu? Moglbys troche wytlumaczyc co szczegolnie jest w nabiale takie zle zeby go unikac? Sorry ze zaddreczam , ale nigdy sensownej odp nie uzyskalem, zawsze retencja wody, insulina, tradzik , i nic poza tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Streetz Killer
Nabial jest przetworzony chemicznie? To skad brac wapn, jak nie z nabialu? Moglbys troche wytlumaczyc co szczegolnie jest w nabiale takie zle zeby go unikac? Sorry ze zaddreczam , ale nigdy sensownej odp nie uzyskalem, zawsze retencja wody, insulina, tradzik , i nic poza tym


alfa-kazeina. Jeden z najbardziej popularnych alergenów. Jeśli nie masz pewności czy jesteś na nią uczulony, prewencyjnym działaniem jest : odstawić.
Wiele nie stracisz. Sporo wapnia masz m. in w amarantusie czy orzechach spora podaż warzyw zielonych również przyczyni się pokrywania zapotrzebowania na ten pierwiastek

alfa-kazeina to cenny składnik dla porostu rogów i kopyt u cieląt

____________________
co niedzielne pomiary kontrolne :

waga - tak samo
w pasie ciut mniej na wys. pępka i pod nim
w udzie ciut mniej

dalej nie dodaję cardio
dalej nie dodaję interwałów
dalej nie wskakuję na SAA
dalej nie ucinam kaloryki
dalej pozostaje wiernym optymalnej ilości węglowodanów ze źródeł bezglutenowych
dalej 1 dzień w tygodniu pozwalam sobie na dzień nie liczony lub posiłek nie liczony, ze zdrowych źródeł.



1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
swój cheat day rozpoczynam od :
3 całe jaja usmażone na 1,5 łyżeczki oleju kokosowego z papryką i przyprawami
2 okienka czekolady 90%
pół banana
garść orzechów

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
cheat day dalej trwa,
stek z antrykotu, warzywa, przyprawy, łyżeczka tranu, orzechy, trochę ziemniaka

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
czit jak sk***ysyn, łasuchu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
TanQer
czit jak sk***ysyn, łasuchu



cheat day to po prostu dla mnie nie liczone jedzenie, ale w pełni zdrowe.
Po zjadaniu cukru fatalnie się czuje, fatalnie też wyglądam. Nie służy to niczemu. Poza tym nie ciągnie mnie nawet do żadnego słodkiego. Kostkę mlecznej czekolady wypluwam bo za słodka...
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split :)

Następny temat

Buttwink po raz kolejny.

WHEY premium