SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] melo15 "Nie ma bardziej szczerej miłości niż miłość do jedzenia"

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 189955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
DJ_DoDo
w north fishu pokochałem grillowanego steka z tuńczyka mega mięsko zawsze mnie dziwi jak ludzie odchodzą od lady z dwoma kawałkami brokuła, bo ja jak tam idę to zawsze góra taka i się wysypuje bokami, że nie wiadomo jaka ryba siedzi na dole


ja też nawalam tyle tych dodatków, zwłaszcza ziemniaków i gnocchi

Niestety jakość zdjęć nie powala, ale póki co nie mam lepszego aparatu...

Śniadanie - kanapki posmarowane serkiem grani, z kiełkami, szynką, jajkiem i warzywami



Obiad - potrawka z kurczaka i soczewicy z kaszą jaglaną



Kolacja - standardowa sałatka (mozzarella, pomidorki koktajlowe, pomidory suszone, oliwki czarne, kukurydza, ogórek, kiełki) + tosty





Zmieniony przez - melo15 w dniu 2019-01-23 21:40:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ooo taką sałatkę bym wciągnął nosem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5281 Napisanych postów 3170 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 53093
Ciężko mi to przechodzi przez klawiaturę ale muszę Ci Dodo przyznać rację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
U mnie często leci, na redukcji fajny zapychacz a na masie uzupełnienie witamin i minerałów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
mi się spodobało ostatnio jak w weekendy leci low carb, to przeciągam jedzenie do 15-16 i wtedy ładuję taką wielką sałatkę z połówki sałąty lodowej, jakieś inne warzywka i mięso lub ryba i dip czosnkowy ze skyru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Omlecior z dodatkami(masło orzechowe, dżem malinowy z kremem wedlowskim, masło ciasteczkowe, i nowe odkrycie Coconella)



Zayebista do dorwania w Carrefourze za 12 zł chyba, skład jest genialny Smakuje jak nutella z kokosem



Kurczak w sosie słodko-kwaśnym z ryżem



Naleśniory z białym serem, masłem orzechowym, dżemem malinowym z kremem wedlowskim i coconella, a do tego jogurt z tygodnia amrykańskiego - ten słaby nie smakował mi, wczoraj miałem szarlotkowy to był bardzo dobry, kupiłem jeszcze karmelowy z kawałkami karmelu. Szkoda że nie kupiłem albo sernikowego albo czekoladowej muffinki



Tym czasem uciekam w góry na mały odpoczynek, i mam nadzieję że tam dobre żarełko będzie





Zmieniony przez - melo15 w dniu 2019-01-26 10:44:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
tych kremów to armia za Tobą stoi udanego odpoczynku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Ok tak więc wypoczęte i pojedzone

W sumie było dość aktywnie więc raczej w naszym menu królowały bułki i posiłki ready to eat, ale był też czas na wyjścia do karczm

Grillowany oscypek z żurawiną



Pieczony ziemniak z twarogiem



Grzane winko vol. 1



Schab po cygańsku z pieczonymi ziemniakami z rozmarynem



Smażone pierogi (ruskie, z mięsem, z kurkami) z sosem grzybowym



Zupa krem z czosnku i ziemniaków z grzankami i serem żółtym



Pstrąg z pieczonymi ziemniakami z serem czosnkowym



Polewka czosnkowa




Grillowana cielęcina z kluskami



Pieczone żeberko, frytki i kapusta zasmażana z grzybami



Grzane winko vol 2





Zmieniony przez - melo15 w dniu 2019-02-03 23:18:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
aaaaale szamka ładna te żeberko piękne no i klasyk oscypki grillowane, uwielbiam <3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
Na bogato!
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

warzywka z patelni - pytanko

Następny temat

kulki mocy

WHEY premium