SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

warzywka z patelni - pytanko

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 700
Witam

Żona kupiła dzisiaj takie warzywka na patelnie, przejrzałem co tam z tyłu i nie wygląda to fajnie, co sądzicie o takiej szamce na REDUKCJI w dni poza treningowe?

http://fddb.info/db/de/lebensmittel/elbtal_mexikanisches_pfannengemuese/index.html

125g ryżu brązowego
250 g tych ważywek
kurak gotowany 100g

Czy mi się tylko wydaje czy syfem one zajeżdżają... ?
powiedzcie że nie... że mi się tylko wydaje... zayebiste w smaku mógłbym to codziennie jeść










carpe diem ~ OGIEŃ !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Zwykłe warzywa ,tylko przyprawione , stąd cukier . W zwykłych mieszankach przypraw też często się cukier znajduje, nawet w kukurydzy z puszki Wydaje mi się że to znikome ilości, nie ma co popadać w skrajność
1

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 700
ja w tej skrajności jestem już od dwóch miesięcy i widzę mega efekty, może dlatego od razu traktuję to jak by j**ało po oczach czerwonym neonem "NIE JEDZ" z myślą że na następny dzień przybędzie 5 cm w brzuchu i 4 kg na wadze

trafia na stałe do mojego menu, oczywiście nie codziennie

dzięki za odpowiedź


Zmieniony przez - bugly w dniu 2016-05-12 15:28:10
1

carpe diem ~ OGIEŃ !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chłodnik litewski by Malinowa

Następny temat

[BLOG] melo15 "Nie ma bardziej szczerej miłości niż miłość do jedzenia"

WHEY premium