SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] kru_chy / Redukcja - start ze 120 kg

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8583
Tak mam własnie z omletem z borówkami ;) Smakuje mi bardziej niż jakieś dania z czasów jak nie byłem na diecie :) No ale jadłem go na razie dwa razy, więc jeszcze jakoś mi się nie przejadł :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1128 Napisanych postów 3780 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68550
Ja w ogóle podziwiam za układanie diety z tak małą ilością węgli... nie jest to łatwe. Gratuluję żyłki :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 87 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1756
M-ka
Ja w ogóle podziwiam za układanie diety z tak małą ilością węgli... nie jest to łatwe. Gratuluję żyłki :).

no racja, ale jak to mówią co nas nie zabije to nas wzmocni :) A żyłka to już potrafi zmotywować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1128 Napisanych postów 3780 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68550
Sok z buraków przed treningiem jest dobry w tym celu /żyłki i pompa :) / , ale to niestety sporo węgli, bo z 200-300ml trzeba wypić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8583
No fakt. Przy niskich węglach nie jest łatwo o urozmaicenia, ale mam już kilka pomysłów. Wybawieniem jest dla mnie len mielony. W środę zamiast robienia typowej mieszanki (warzywa, kurak, ryż) mam w planach zrobić z fileta nadziewane roladki z kurczaka. Wtedy będę mógł rzucić obok brokuł i może kaszę jaglaną. Jeszcze muszę poskładać to jakoś w kalkulatorze, ale myślę, że się zmieszczę z węglami w całym dniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8583
M-ka
Sok z buraków przed treningiem jest dobry w tym celu /żyłki i pompa :) / , ale to niestety sporo węgli, bo z 200-300ml trzeba wypić.


No to na razie nie przejdzie :) Nie to, że jakoś bardzo mi zależy na żyłach, ale jest to znaczący dla mnie sygnał, że jednak coś się zmienia.
Przez ładnych kilka lat byłem raczej gruby (choć szczerze to za takiego się nie uważałem :) - wmawiałem sobie, że jestem duży), więc już nawet nie pamiętałem, że może mi być widać kabelek na bicepsie :) Stąd ta moja euforia :P Ogólnie to nastawienie w 100% na zrzucanie kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Daj do omletów mrożone jagody, maliny, truskawki. Podgrzej je zeby rozmrozić. Jagody puszcza sok i fajnie omlet nimi nasiąknie. Posyp go wiórkami kokosowymi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8583
WojtekA4
Daj do omletów mrożone jagody, maliny, truskawki. Podgrzej je zeby rozmrozić. Jagody puszcza sok i fajnie omlet nimi nasiąknie. Posyp go wiórkami kokosowymi.


Dzięki za podpowiedź. Skorzystam na pewno. Omlety mi smakują bardzo. Muszę sobie tylko jakoś opracować co z resztą posiłków. Przede wszystkim na początek to muszę się pozbyć z diety makreli... Pomaga mi podbić tłuszcze, ale mam jej już mega dość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 87 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1756
Może orzechy zamiast makreli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1128 Napisanych postów 3780 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68550
Omlet z orzechami ;) ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG]shager / Docinanie do września

Następny temat

carb back loading do oceny

WHEY premium