SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] kru_chy / Redukcja - start ze 120 kg

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Takie rzeczy śmiało mozesz dodać. Ale nie jedz pol słoiczka na raz ja nawet nie wliczam tego w bilans. Niestety u Ciebie musztarda i keczup od razu rzucały sie w oczy. Tu troche, tam troche i z LC robi sie Medium Carb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8583
No niby jakoś starałem się nie szaleć z węglowodanami, ale coś jednak było nie tak.
Teraz zjadę do okolic 100g i zobaczymy jak zareaguje organizm.

Tydzień to krótko i zobaczymy czy zjadę poniżej 110kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8583
Nadrabiam zaległe wpisy.

05-01-2016 - Wtorek

Dzień bez treningu



Aktywność fizyczna


Gra w siatkę
120 minut

Dzień całkiem zwykły. Odczuwam zakwasy na plecach. W zasadzie to przyjemne uczucie, więc cieszę się, że są. Wieczorem jak co tydzień pojechałem na siatkówkę. Intensywność gry była na dość niskim poziomie. Mimo wszystko zawsze to się coś pobiegało, coś poskakało.

Okno żywieniowe
8 godzin ( 11:00 - 19:00 )

Zmiany dokonane w misce są dla mnie odczuwalne. Niby 200 kcal, ale czuję, że jem mniej. Zgodnie z radami kolegów zmieniłem kolejność posiłków, żeby zachować pożądany podział makroskładników. Posiłek, gdzie jem kurczaka z frytkami ledwo wciągnąłem. Jutro muszę dorzucić jakiś keczup bo tego nie przeżyję drugi raz.

Poniżej dzisiejsze menu:






Zmieniony przez - kru_chy w dniu 2016-01-06 19:57:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8583
06-01-2016 - Środa

Dzień bez treningu



Aktywność fizyczna


BRAK
-

Dzień bez hsistorii na całkowitym leniu. Jednak jest istotna sprawa, którą warto zaznaczyć. Mam już ochotę sobie poćwiczyć:) Jutro będzie ciężko wygospodarować jakiś czas, więc bedę musiał mocno pokombinować.

Okno żywieniowe
8 godzin ( 11:00 - 19:00 )
----------------------------------------------------------

Zapotrzebowanie [kcal]


2 560,0

Dieta [kcal]



2 207,5

Bilans [kcal]


- 352,5
----------------------------------------------------------

Dziś kilka zmian wymuszone, albo dostępnością produktów, albo potrzebą zmiany smaku. W drugim posiłku wpadł łosoś. Raczej będzie już częściej do mnie zalądał :) i do frytek jak wspominałem dodałem keczup. Jutro podjadę do piotra i pawła żeby kupić ten z Krokusa. Chociaż dziś próbowałem ten z kotlina 60% kcal i jest przyzwoity. Nie ma tagedii.


Poniżej dzisiejsze menu:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111376
ten -60% jedyne co, to wodnisty

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8583
Faktycznie masz rację, ale z braku laku... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8583
07-01-2016 - Czwartek

Dzień bez treningu



Aktywność fizyczna


BRAK
-

Miała być siłownia, ale okazuje się że moje plany nie wiele znaczą w konfrontacji z małżonką :) Wychodzi na to, że będzie trzeba w sobotę nadrobić.

Okno żywieniowe
8 godzin ( 10:00 - 18:00 )
----------------------------------------------------------

Zapotrzebowanie [kcal]


2 560,0

Dieta [kcal]



2 286,5

Bilans [kcal]


- 273,5
----------------------------------------------------------

Miska czysta. Wszystko zgodnie z menu i z zegarkiem w ręce.

Poniżej dzisiejsze menu:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8583
Aha, zapomniałem zaznaczyć. Mam wrażenie, że coś się jednak ruszyło. Waga rano pokazała 109,5 kg. Nie wiem jak wymiary, ale z tym to poczekam do poniedziałku.
Odnośnie wagi to wiem, że nie ma się co podpalać, ale cieszy bo ostatnio nic się nie chciało ruszyć w dół.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Jesz codziennie tak samo? Mało warzyw cos masz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8583
Nie mam za bardzo czasu, żeby opracować kilka kolejnych posiłków. Warzywa faktycznie mam tylko w pierwszym posiłku. Na jutro mam w planach omleta z powidłami śliwkowymi domowej roboty. Podobają mi się też Twoje musy owocowe, ale pewnie na moim etapie nie ma co szaleć z takimi frykasami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG]shager / Docinanie do września

Następny temat

carb back loading do oceny

WHEY premium