SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] jarcow - Wiecznie Głodny! Redukcja od 22 maja 2018

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kabo9
byś wkleił od czau do czasu menu oprócz cyferek żebyśmy zobaczyli co to za ciekawa dieta "mozna jeść wszystko"
kabo9 specjalnie dla ciebie moje dzisiejsze śniadanko:
- 50 g płatków jaglanych
- 100 g WPC o smaku czekoladowym
580 kalori

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
jarcow
ojan
Wydaje się, że chodziło o to iż są robione uginania w siadzie a nie ma wyprostów nóg . Uginanie jest na dwugłowe a wyprosty na czworogłowe.
Już rozumiem
Ćwiczę dwoma zestawami, które przepracowują mi całą dolną część ciała:
- czworogłowe + prostowniki + brzuch
- dwugłowe + łydki + brzuch


to też,
ale ogólnie mi chodziło że jakoś mało tych nóg, bo rozumiem że dyskopatia eliminuje ciężkie przysiady, a jest sporo innych ćwiczeń które można robić np suwnice, wypychania, wykroki czy źle kombinuję?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
jarcow
kabo9 specjalnie dla ciebie moje dzisiejsze śniadanko:
- 50 g płatków jaglanych
- 100 g WPC o smaku czekoladowym
580 kalori


haha, akurat jadam podobne śniadanie, u mnie rożni się że jest mniej WPC, jest masło orzechowe jako źródło tłuszczy i garść owoców (teraz truskawki)

ale dlaczego aż 100g WPC?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kabo9
to też,
ale ogólnie mi chodziło że jakoś mało tych nóg, bo rozumiem że dyskopatia eliminuje ciężkie przysiady, a jest sporo innych ćwiczeń które można robić np suwnice, wypychania, wykroki czy źle kombinuję?
Nogi ćwiczę w każdym zestawie FBW. Wszystko po 5 serii. Co w skali tygodnia daje przeważnie 10 serii na czwórki, dwójki, łydki, oraz 20 serii na brzuch. To przyzwoita ilość, zważywszy biorąc pod uwagę że chcę by były tylko proporcjonalne z górą i nic więcej, co powoli mi się chyba udaje, może jeszcze ciut trzeba, ale to samo dojdzie
Kiedyś sobie wymyśliłem, że zamiast robić ciężkich siadów i martwych będę robić lekkie na "chorej" objętości. Jednak i siadanie z 50 kg na plecach i ciągnięcie 60 kg z podłogi powodowały już dolegliwości bólowe. Zatem dostosowałem to wszystko pod siebie i chula to, progresuję i z ciężarem i coś tam delikatnie rośnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kabo9
haha, akurat jadam podobne śniadanie, u mnie rożni się że jest mniej WPC, jest masło orzechowe jako źródło tłuszczy i garść owoców (teraz truskawki)

ale dlaczego aż 100g WPC?
A no dlatego, że intensywność smaku przy takiej ilości jest obłędna Czuję jakbym jadł prawdziwy deser, prawdziwą czekoladę Poza tym dostarczam już połowę planowanego zapotrzebowania na białko pełnowartościowe w jednym posiłku. Później zostają mi posiłki bardziej "społeczne", gdzie w porcjach przeważnie spotyka się około 20 g białka. Trzeba normalnie funkcjonować w społeczeństwie i rodzinie Taki mój mały trik
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
OK, czyli z białkiem kompromis społeczny
z nogami to faktycznie - najważniejsze że dobrałeś coś do siebie i nie powoduje dolegliwości
no i na zdjęciach widać że są ćwiczone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiaj nie ma zbytnio o czym pisać
Treningu brak, ruchu niewiele, słaby dzień pod tym kątem.
Dieta udana, to jest pozytyw dzisiejszego dnia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bez treningu siłowego było dzisiaj, ale mimo to był to dla mnie bardzo aktywny dzień, na prawdę sporo pospacerowałem dziś wokół komina Jutro z rana siłownia

Z dietą dzisiaj wyśmienicie! :

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trening dzisiaj tak był grany:
- klatka piersiowa: wyciskanie sztangi na ławce poziomej 5 x 10
- plecy: wiosłowanie hantlami leżąc przodem na ławce z lekkim skosem dodatnim 5 x 10
- barki: unoszenie hantli bokiem stojąc 5 x 10
- biceps: naprzemienne uginanie przedramion z hantlami z supinacją stojąc 5 x 10
- triceps: pompki na poręczach 5 x 16
- w potrójnym obwodzie dół ciała:
* prostowanie nóg na maszynie siedząc 5 x 13
* prostowanie tułowia na ławce rzymskiej 5 x 20
* spięcia brzucha na ławce rzymskiej 5 x 50

Do tego znowu dzisiaj dużo chodzone, cardio z wózkiem

Dieta pozytywnie, jestem z siebie dumny :





Zmieniony przez - jarcow w dniu 2018-06-11 21:55:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeden z moich dzisiejszych posiłków - sałatka:
- pomidory malinowe
- groszek konserwowy
- marchewka konserwowa
- serek wiejski

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na Lato 2018 moduł III miesiąc czerwiec

Następny temat

KRATA NA LATO 2018 wg Nadine moduł III

WHEY premium