SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Gałązki - Domatorki się siłują

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 300 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25763
Haha, nie wiem czemu tak to napisałam, to skrót myślowy. Po prostu tak, jak napisałam wcześniej, a Ty się zgodziłeś, boję się opuszczać sobie sztangielkę nad twarzą, więc zamieniam na zza głowy. Mówiłeś, że ma być siedząc, ale zrobiłam stojąc. Brzuch napinam, bo wtedy mogę utrzymać większy ciężar, jakby całym ciałem. Pewnie na siedząco też tak się mogę spiąć, i mogę robić na siedząco, jeśli to bardziej zalecane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Ok - możesz zmienić na to co wolisz. Nie będzie tragedii i psychika spokojniejsza.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Gałązka jeśli Twoim celem jest redukcja to jednak te tluszcze bym trzymała w ryzach, bo 15 gram odstępstwa to już nie mało.
Tzn. nie to, że diety tłuszczowe są jakieś złe, ale wtedy ogranicza się węgle a założenia masz inne i staraj się jednak być bliżej założonego makro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 300 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25763
Dobrze, dobrze, tego mi właśnie trzeba! Twardej ręki! Bo mi te 15 gram to tak niewiele się wydaje! I że skoro mieszczę się w kaloryczności, to ok.... A potem się dziwię, że nie ma efektów...Co prawda nie wypluję już tych orzechów brazylijskich od śniadania, ale przez resztę dnia będę się pilnować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 300 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25763
No dobra. Przyszedł gryf. Zgodnie z moimi obawami, nie mogę nim ćwiczyć w pokoju, bo się nie zmieszczę. Gryf ma 167 cm, ja 174, mogłam wziąć krótszy, ale na pewno nie będę go odsyłać. Będę ćwiczyć w przedpokoju albo ustawiać się bokiem Mąż oczywiście przerażony, bo ćwiczę tuż koło telewizora.

Zamieszczam zdjęcia mojej siłowni. Dobrze, że rzadko mamy gości.





Zmieniony przez - galazka w dniu 2016-05-12 11:46:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 300 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25763
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
hihi, świetne te nasze siłownie, moja wczorajsza miała miejsce w sypialni, też mało miejsca, pies pod drzwiami skomlał "co Ty tam robisz beze mnie"
no aż by się trzeci pokój przydał, no!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
E tam - gryf w sam raz. A mąż jak się boi to niech asekuruje, i Ciebie i telewizor

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 300 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25763
Co do męża, to wolałabym nie sprawdzać, co lub kogo rzuciłby się ratować w chwili próby...

Rano wstałam nie czując ani jednego mięśnia i nieco mnie to zmartwiło. Teraz jednak czuję ręce, barki, plecy a nawet klatkę, więc jednak wspomnienie po drążku pozostało zapisane w ciele.

Mam dziś brzuch rozdęty do rozmiarów wcześniej chyba niespotykanych. Być może ma to coś wspólnego z mlekiem w proszku, które było w wypitej wczoraj po południu kawie z ekspresu na kapsułki (btw. zapomniałam ją wliczyć w miskę). To dziwne, bo ostatnio reakcja na tę samą kawę była natychmiastowa, ale tamtym razem to było z rana, może tym razem droga kawy do jelit przez to, co zjadłam w ciągu dnia trwała dłużej

Dziś chyba zjadłam naprawdę w porządku, szybko wrzucam miskę, żeby już nic nie podjeść Popijam już tylko herbatę z czystka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
no ciekawe po czym Cię tak wzdęło, bo wiesz wzdęcia to mój ulubiony temat - to moja odwieczna bolączka i generalnie muszę mieć kilka dni czyściusieńkiej miski by ich nie mieć, a każde odstępstwo kończy się "ustępowaniem miejsca w komunikacji miejskiej"
a rozważasz całkowite wywalenie mleka? u mnie kompletny brak nabiału zdziałał cuda
no i jak mogę się poczepiać, to poczytałabym skład tych dodatków płatkowych - czy nie ma tam czegoś złego bo po co sobie dawać jakieś ukryte glutopodobne/cukropodobne rzeczy jak można zwykłe płatki wrzucać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja, nie redukcja? Oto jest pytanie

Następny temat

Brak efektów diety i ćwczeń

WHEY premium