SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Eltoro/Szybkie odchudzanie - redukcja na IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Ale jeśli się to robi bez odpowiedniej wiedzy i przygotowania, to faktycznie koksem się nic nie osiągnie.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Coś tu cicho?I jak to aakg z Ostrovitu?Dobrze pompuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
pewnie nie ma nawet sił żeby jedno zdanie skleić

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91260
Nie trzymam tego vlcd w tym schemacie. Sorry że nie robię wypisek ale mam remont w domu, teraz nawet kibla nie mam i musiałem rano po kawie biec do McDonalda... ogólnie porażka. Jem np 1-2 dni zgodnie ze schematem vlcd, później w trzeci dzień jem dodatkowe 2-3kromki razowego. Po prostu słabo mi momentami i te kilkadziesiąt gramów ww robi różnice. Kalorycznie i poziomem ww i tak mało wychodzi. Dzisiaj w Carrefourze zakupiłem na promo filety z uda indyka, filety z uda kury i udziec wołowy bardzo ładny po 26zł kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Jesteś pewien, że jest sens się tak męczyć?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91260
Wracam do żywych. Kibel już dostępny, kuchnia też w pełni.
Trochę fot z dziś i wczoraj:

Pizza na spodzie z cielęciny, bardzo dobra, do tego trochę ketchupu przeterminowanego ...
To bcaa o smaku grejfruta to tragedia, męczę się z tym. Dzisiaj rozpuściłem 15gram do bidona na rower. Dolałem troszkę soku z cytryny i znacznie lepsze.
Wczoraj zjadłem ok 50gr ww z samych warzyw i twarogu. Dzisiaj wyjdzie trochę więcej. Straszna lipa z regeneracją stąd też ciężko mi utrzymać typowe vlcd.













...
Napisał(a)
Usunięty przez solaros za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Dla mnie jako zwolennika manipulowania metabolizmem, robienie vlcd przy tym bf jest głupotą. Bo po pierwsze skoro jedziesz a takiej kaloryce teraz, to na jakiej będziesz musiał później, po drugie mięcho zacznie znikać jak szalone pewnie, po trzecie spowolniony metabolizm będziesz musiał naprawić- bo jak tego nie zrobisz to zalejesz się po dodaniu kalorii.

VLCD ma sens, ale jak się ma 10% fatu maks.

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2014-03-27 08:52:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
To samo twierdze, ponadto to VLCD trzeba przygotować całe podłoże: brak stresu, mega dużo czasu na regeneracje i świety spokój, a jak widać u Ciebie wszystkiego z powyższych brakuje.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91260
Takie życie fajne napoje wynalazłem w Kauflandzie. 99groszy 2l, są gazowane i niegazowane, wszystkie bez kcal. Pomarańcz, pseudo sprite, multiwitamina, oranżady ze 3 rodzaje, owocowa, cola i jabłko.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

19lat a brzuszek prawie jak ojca

Następny temat

IF - parę pytań

WHEY premium