SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Eltoro/Szybkie odchudzanie - redukcja na IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27554

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 937 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24871
no właśnie piję tę oranżadę, dobre są nawet te pseudo multivitaminy i jabłkowe, pomarańczowe i właśnie za 99 gringo, dobra opcja:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Dzisiaj sprawdzę, póki co chłodzę. Oranżady się nie odważyłem kupić. Podobno jabłkowy napój niegazowany całkiem niezły, znajomy mówił. Cena trochę sugeruje że to paliwo rakietowe ale nie takie rzeczy się piło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
hehe
ja wole soki na słodzikach
10-15ml + 200ml wody

lepiej niż jakaś napój farbiony farbą

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 937 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24871
ważne, że 1 kcal/ 100ml, a napoje typu cola zero, pepsi max za wiele się nie różnią właściwościami rakietowymi:D, Solaros co za soki? takie typu soczek malinowy babuni? tylko, że takie już troche kcal ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Tydzień wtedy trzymałem nieźle vlcd i poleciało sporo, później miałem chorobę przedłużającą się, remont i inne czynniki z dupy, później chciałem wejść na vlcd ale podjadałem więc nie byłem w ketozie, od 2 dni znowu vlcd, dzisiaj znowu prawie się zabiłem w nocy idąc do kibla, tak mi się w głowie zakręciło. Myślę że to niski cukier po prostu a organizm zaspany i takie efekty. Nie mogę dopalić tego fatu z boczków i dołu brzucha eh. Mam wrażenie że gorzej to wygląda niż wcześniej bo zeszło fatu z góry i bardziej widać tą oponę yebaną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
aklord
ważne, że 1 kcal/ 100ml, a napoje typu cola zero, pepsi max za wiele się nie różnią właściwościami rakietowymi:D, Solaros co za soki? takie typu soczek malinowy babuni? tylko, że takie już troche kcal ma

jak ktos pije 4litry coli to zdrowe to na pewno nie jest i nawet jesli te 4litry koli nie mają 10kcal
kilogramy słodzików dadza znac o sobie po latach,bez obaw

a soki - poszukaj w Tesco czy innych hipermarketach
bazują na słodzikach
pisze niby proporcje 1:10,czy mniej ale ja leje 5-10ml i słodkie fch**j

.....nie babuni,bo one maja kcal ale nawet lejąc 10ml to będzie kilka gram węgli

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Oj tam oj tam jak ktoś wypije z 2-3 szklanki dziennie to nie umrze, ja wypijam właśnie tyle gdzieś coli zero.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
ja tez,licząc napoje typu zero,jak mam w domu [pepsi max,kola zero czy sprite zero]
ale 2szklanki to nie 2butle po 2l,a ludzie tyle piją ed
a czepiają się że ktoś zje kromkę białego chleba raz w tygodniu





Zmieniony przez - solaros w dniu 2014-03-27 13:47:28

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 937 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24871
No dokładnie Twój podpis pod postami tłumaczy wszystko:), ja tam wychodzę z założenia, że wszystko ale z umiarem (nie licząc cheatdayów:D)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Z tymi napojami jest jak ze wszystkim - trzeba zachować umiar i złoty środek.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

19lat a brzuszek prawie jak ojca

Następny temat

IF - parę pytań

WHEY premium