SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]. kulinarny Grekusia

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 203416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
To pytanie do Ciebie teraz: a gdzie forma ?


Czytaj kobieto ze zrozumieniem
Faza testowa, zmiana treningów.
Narazie muszę dobrać ciężary, a później jak dobiorę będę wpisywał

Z resztą wszystko wiesz ;)


Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2015-10-30 09:37:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
Aha

"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Jak mi pokażesz którąś z lepszą sylwetką od Twojej to przez tydzień stawiam Ci kolacje u Gesslerowej























Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2015-10-30 14:10:21



Firmowe testy. Placki z dyni z masą kaparową i łososiem wędzonym

Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2015-10-30 15:49:36


Hamburgurry

Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2015-10-30 21:02:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
Ale trudne zadanie.
Nie wskażę tylko dlatego, że wolę Twoją szamkę od tej lokatej baby.

"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Bo nie wskażesz

Miss ślunska


Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2015-10-30 22:09:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
.

Zacznę od kolacji, żeby nie było że spam i dodam, że pewna pracownica zarzuciła mi beztalencie w dziedzinie smażenia naleśników gorąco pozdrawiam










Wstałem po 5, stwierdziłem, że odpuszczam siłownię i lecę tylko do pracy, był to dobry pomysł, ale nic nie zapowiadało tego co się wydarzyło.

Zacząłem pracę... dzień jak codzień, wszystko fajnie funkcjonuje, spokój, chill...aż tu jednoo nagłe zdarzenie,sekunda, takie nieoczekiwane, takie o jakim nawet mi się nie śniło, zdarzenie które po prostu zrujnowało wszystko w jednej sekundzie.

Powiada się, że jak się wali to się wali wszystko, ale zaraz...to chyba tylko opcja dla słabych

To jak w lampkach choinkowych? Spali się jedna żarówka to reszta przestaje świecić. I co? Kosz? Smutna choineczka przez całe święta? Niekoniecznie.

Wymieniamy ją na nową, lepszy model i dalej cieszymy się światełkiem. Może nie wszędzie od ręki dostaniemy, ale zawsze jest opcja, że ją gdzieś nabędziemy.

Podziele się z Wami szczegółami, jak poznam przyczyny zaistniałej sytuacji, bo narazie to poszła zwykła ściema z czyjejś gęby


Koniec biadolenia.

Budzik wybił dziś 96 kg.

Cel był troszkę wyższy, ale miał też trwać dłużej, a ja sam już nie mam już siły na dokładnie do pieca żelaza i kcal chyba.

Wczoraj od klientów w pracy usłyszałem, że "jestem nabity jak achtung lecący w stronę sektora polonii warszawa " Być może mieli zwidy, być może coś w tym jest.

Nie pozostaje mi nic innego jak to wszystko ubić.

Nie chce palić dużo fatu, bo podoba mi się coś koło 12-15% bf na sobie, nie chce wyglądać jak konar na pustyni czy wysuszona parówa

już jedną redukcję solidną zaliczyłem, w sumie nie żałuję, bo 40 kg różnicy zmieniło wiele, ale teraz mój cel to najwyżej - 5-6 kg dla lepszego samopoczucia

Dojdzie troszkę cardio, bo będę miał więcej czasu dla siebie w ciągu dnia.

Niebawem reaktywuje coroczną opcję biegową, taka psychiczna skaza ale czekam aż temperatury wejdą na ujemne kreski.

Rozpiski z treningu nie chce mi się pisać, ale było nieprzeciętnie kozacko, ale to chyba pod wpływem "chwili".

Dobrej nocy





Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2015-10-31 17:55:15

Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2015-10-31 18:00:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
A co to za Lubelska się chowa za sałatą?

Co to za sosiwo z biedry?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24539 Napisanych postów 68220 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538256
Lubelska kozak! Aktualnie testuje smaki bo od roku czasu lubelska brzoskwiniowa jest najlepsza.

Greku co sie co sie co sie stalo? Greku! Greku?? Greku! Greku??

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 184 Napisanych postów 8326 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 40803
To żarło wygląda niesamowicie.
A jak ja pokaże Ci moje zdjęcie to tez postawisz mi obiad?


Zmieniony przez - 12Bartek88 w dniu 2015-10-31 19:30:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94851 Napisanych postów 364843 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670236
Grek po każdej burzy jest słońce , będzie dobrze.
Pamiętaj zmierzając na szczyt musi być pod górę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

płatki jaglane

Następny temat

Moja Szama :)

WHEY premium