SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ART] Jak się przygotować i jak przetrwać urlop?

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
To nie temat o cheat mealu (choć zbliżony).
O różnych wariacjach oszukanych posiłków jest / lub są już tematy.
I prosiłbym się tego trzymać.


Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-08-07 18:03:18

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1177
A wesele to nie cheat day..Proszę o odpowiedź do poprzedniego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Odpowiedz masz na pierwszej stronie.
Skad mam czy mamy wiedziec co zjesz i jak zareaguje Twoj organim?
Masz podane wyjscia z sytuacjai [zarowno przed jak i po] ale jak bedzie zobaczysz po.
Te metody nie gwarantuja niczego - a tym bardziej tego ze po tygodniowym obzarstwie forma sie poprawi!
Te metody maja na celu przede wszytskim zminimalizowanie skutkow 'obzarstwa'.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
W końcu udało mi sie przeczytać. Dobra robota Sol. Jak zwykle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4499
Własnie 1 wrzesnia kończe 3 miesieczna redukcje. Waga spadla z 89 do 82(około 11% bf). Tak sie złożyło ,ze 7 wrzesnia jade na 7 dniowe wczasy(all inclusive). Skorzystam z twoich rad , opisze tutaj jak to wyszło u mnie :)


Zmieniony przez - darekk514 w dniu 2016-08-31 22:01:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Ja właśnie wróciłem.
Ciężko chwalić swoje metody ale po raz kolejny się sprawdzilo.

Post do ok 18-19 potem uczta do syta (+ sporo alko).
Minimalizacja fatu.
Sporo białka i sporo wegli.
Do tego że 3 razy typowy CarnNite.
Wiadomo że mała cofka jest ale jak na 12 dni nic nie robienia to nie ma tragedii.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ten temat to złoto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4499
Solaros dopiero zauwazylem twoj dopisek ,ze nie odp na pw, takze :Zgodnie z twoimi radami zamierzam wejsc w moim przypadku na 4 dni LCLF. Aktualnie trzymam makro na poziomie W-180 (nie liczac warzyw), T-115g. W tych dniach ucinam W do poziomu 30-50(nie liczac warzyw), tłuszcze podobny poziom. to daje daje mi okolo 1400 kalorii mniej kazdego dnia od aktualnej podazy.( chyba ,ze troche nabije kalorie białkiem) , dobrze rozumuje? . Planuje przed wyjazdem(sroda) zrobic trening w pon ""push" , we wtorek pull,zeby zaatakowac cale ciało przed przerwa, bedzie ok? 1 dzien wczasow, jem ile chce, co chce, i kiedy chce. 2 dzien troche spokojniej , bardziej skupiam sie na miesach, owocach, mniej Wegli(slabo na nie reaguje niestety(slaba wrazliwosc insulinowa), zawsze dosyc niska podaz w diecie) , i w kolejnych dniach to kontynuuje, cos w ten desen? Myslisz ,ze odpuscic trening przez te 7 dni czy zrobic z jeden trening FBW? bo mam silke w hotelu. Z gory dzieki za odp



Zmieniony przez - darekk514 w dniu 2016-09-03 21:47:53

Zmieniony przez - darekk514 w dniu 2016-09-03 21:48:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 250
Dremor
Ten temat to złoto

Złoto jakich mało.

Za tydzień testujemy ostre wesele. Także dzisiaj mam dwa dni 2400kcal (redu mam ustawione na 2,8 w DT i 2,6 DNT) a wtorek do czwartku lclf i piątek wesele. Sprawdzimy czy zadziała.

Solaros - czemu w trakcie takich całonocnych uczt unikać fatu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
tluszcz - zwlaszcza tyluszcz nie lubi sie z alkoholem
wiec jeslki juz masz czegos unikac podczas picia alkoholu to
tłuszcz
potem wegle
bialka nie musisz sie bac
ale ciezko jesc bialko na weselu

po drugie ciezko aby po jednej nocy nawet jedzac wszytsko i pijac wszytsko [jedna noc!] robiac wyplukanie stalo sie cos strasznego
alkohol jest duiretykiem
wegle z fatem moge z kolei ciagnac wode [podskorna]
fat solo / wegle solo - odwrotnie - wciagaja do miesni

ale duze ilosci wegli i fatu dzialaja synergicznie,jedne mechanizmy pobudzaja / nasi8lasjas drugie
w połączeniu z alkoholem to nie do konca wlasciwy wybor

ale jak napisałem - jesli to tylko jedna noc po wypłukaniu - za bardzo bym sie nie obawiam niczego tylko jadl i pil
co innego jeśli to np. 3 dni z rzędu

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Ciągła walka ze sobą || dziennik Ciuciek

Następny temat

Glikogen na cyklu, pare pytan

WHEY premium