SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

,,zakwasy"

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 194 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 564
czy bóle po treningowe są wynikiem:
-słabych tych parti mięśniwych?
-własnie silnych tych partii na których są największe bóle i najdłuższe (te partie przejmują prace słabych i sa uszkodzone podwójnie)?
-a może poprostu informacją że te partie dostały dobry bodzieć, a za długo i za mocno to przebodccowanie?

jakie są na to poglądy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
A moim zdaniem, jeśli po treningu mięśnie nie są obolałe, to znaczy, że trening był z dupy :) Ja zawsze mam DOMS'y na każdej grupie.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679754
Jeśli ktoś ma fatalna technikę - to może boleć bo coś źle robi. W innym przypadku są to tzw DOMS. Wpisz hasło w przeglądarkę to dokładniej poczytasz o co chodzi.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33158 Napisanych postów 23225 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278192
Jeśli mowa o DOMSach ( Opóźniona bolesność mięśnie ) może się pojawić w przedziale 24-72h i to czy są czy ich nie ma absolutnie nie świadczy o dobrym lub złym wykonaniu treningu .Natomiast jeśli chodiz o jakies inne bóle to już kwestia zbadania techniki czy przykurczów oraz mobilności .

Sprecyzuj pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
To po prostu bodziec treningowy, jak osoba jest wysoce wytrenowana to domsy moga być rzadkością


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2020-04-10 13:36:50

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 194 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 564
chodzi oczywiście o DOMSy wiadomo zaawansowany ma rzadziej, ale dlaczego np. ktoś zrobi 1 cwiczenie na dwugłowe i odrazu nie chodzi 3 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 194 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 564
a inny robi 16 serii i nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 194 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 564
znam teorię że 1-2 trening z cyklu powinien złapac trenowane partie na 1-2 dni, jak dużej to za duza objetosc jak wogóle nic to za mała i w ten sposób na początku cyklu mozna sobie jeszcze zmodyfikowac plan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 194 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 564
inni twierdza że po kazdym treningu powinien byc ,,zakwas" chociaz 1 dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
To źle mówią, ja npo na plecach nigdy nie mam, jedynie jak dodam nowe ćwiczenie lub miałem dłuższą przerwę a tak to trudno je uzyskać u mnie na ntej partii.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 194 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 564
no właśnie sam mówisz że na niektórych pariach od razu na niektórych wcale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 194 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 564
tak to że zawsze musza być to bez sensu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cale zycie na splicie. Pomoc w wyborze planu.

Następny temat

Hantle regulowane

WHEY premium