SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** WYNIKI str.4 - MEGA TEST - OLIMP - MASA ***

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
nikepro, martwisz sie o niego? wiedzial na co sie pisal jak zglaszal sie i raczej jest zadowolony z wygranej, przynajmniej ja bylbym .
a tak swoja droga myslisz, ze to co kupujesz w sklepie nie ma chemii? ze jak bierzesz piers z kurczaka to pochodzi ona od kuraka, nad ktorym czuwal sztab fachowcow i karmili go tylko gotowanym jedzeniem i codziennie ukladali do snu ?

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
..panowie - a jak ktos pije 3jabole dziennie przez 20 lat - to jest zdrowe ??
A zyje i dobrze sie czuje

Supli IMO duzo - cykl poczatkowo byl zaplanowany na 12tygodni - ja bym przynajmniej tyle pojechał - albo dluzej nawet.

Sam prowadzacy zdecydowal sie na krotsza opcje.

Niestety wszystkiego nie da sie przewidziec.........M2 to nowosc na rynku - i do konca nie wiadomo jak podziala a raczej jak zareaguje organizm.

Nie wim jak zaczal Dog Face ale ja od kilku cykli zaczynam przez pierwsze 2-3dni od 1/2 dawki wszystkiego - potem z uplywem czasu zwikszam do 100%.
Tez kilka razy - zwlaszzca jesli to kreatyna - sie przejechaelm - 3-4dni kibelek odwiedzany co posilek.

Ale powinno przejsc

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie chcę się tutaj wdawać w zbędne dyskusje, ale rozpiszę suplementy, które stosowałem od połowy września do połowy listopada ubiegłego roku:

- Biogenix Prolongatum 4000g
- Biogenix MonsterMass 4000g
- OLIMP Carbo 2000g
- OLIMP Dextro Juice 2000g
- UNIVERSAL STORM + UNIVERSAL SHOCK THERAPY (duże opakowania)
- OLIMP kreatyna monohydrat 500g proszku
- 360kaps. OLIMP GOLD O-3 + 360kaps. OLIMP GOLD lecytyna
- 60kaps. OLIMP garlicin
- 120kaps. OLIMP sylimaron
- 30kaps. OLIMP Żeń-szeń Vita-complex
- 120kaps. OLIMP multiple sport
- 240kaps. OLIMP Gold Glucosamine

To dla tych, którzy myślą, że położyła mnie ilość prochów. Zwymiotować można nawet po zjedzeniu czereśni z babcinego ogródka.

Pozdrawiam,
Grzesiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
ja to bym w ogóle massacrę jadł tylko przed treningiem
a tak to wolną postać kretki

nie ilość tu "podziałała" imo
choć ja nie łykałbym aż tyle m2 dziennie...

tak czy siak powodzenia, obyś ruszył niedługo

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 522 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4404
ja sie nie martwie bo to jego organizm przeciez ;)
Tylko po to jest forum by wymieniac sie opiniami i moją już poznaliście..Tyle ;) jest w tym coś złego ?

oraz na marginesie:
Zawsze porównujecie siebie do czegoś gorszego ? Typu 20 jaboli itd :D
po prostu chodzi mi o to ze dawniej bły czasy że na cykl brało się 500 gram mono i było świetnie. a Teraz bierze się 8 kg stacka.
Ja wiem że czasy idą do przodu itd itd no ale co będziemy brali za 5 lat ? pół tony ?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
500g monohydratu to jest 500g czystej kreatyny. A tutaj w 7,8kg stacka jest 840g kreatyny. A to, że oprócz tego jest prawie 7kg innych bajerów, to właśnie jest znak, że czasy idą do przodu.

Cykl rozpisałem akurat na 8,5 tygodnia (60dni), bo chciałem by w DT było ok. 20g kreatyny a w DNT - 10g. Mam już doświadczenie z tą substancją i wiem, jakie dawki na mnie działają.

Zresztą, dawkowanie producentów ze względu na przepisy prawne i ew. konsekwencje i tak jest zaniżane, dlatego już 70-kilowy osobnik musi manipulować gramaturą porcji, a co dopiero osobnik 110-kilowy.

Pozdrawiam,
Grzesiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 522 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4404
spoko te dawki to tak na marginesie tylko, głównie chodziło mi o odbicie sie na zdrowiu tego wszystkiego.

Powodzenia jeszcze raz !!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7657
takie objawy wymioty straszne zamulenie. miałem kiedy stosowałem za duże dawki cell pump-a. Od samej kreatyny nigdy tak nie miałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
nikepro co do zdrowia to napisalem wyzej jak jest z wynikami

co jem wiecie,ile tego i wogole - wyniki wrzuce do siebie w tescie jesli ktos nie wierzy!
wiadomo co za duzo to niezdrowe - kazdy chyba zna na tyle swój organizm ze wie co moze a co nie.
ja znam/Dog Face tez zna/kazdy sredniozaawansowany zna swoje mozliwosci - wiadomo tez ze nie porywa sie na cos co z góry wiadomo ze sie nie da rady.

Co do wymiotów/zlego samopoczucia itd - tak jak zauwazyliscie czasy ida do przodu.
Zawsze zle ludzie reagowali na kreatyne (mono) bóle brzucha /sraki/rewolucje itd - teraz juz mono przeszlo do historii - sa nowe formy - i to wiele do tego 1000innych dodatków.

ja tez po kilku przejsciach cykl zaczynam od 1/2dawki lub mniej nawet - i tak przez kilka dni - jesli oki jade po calaku ale i tak jak jest dzien hardcore to zamułka jest czasami/rzadko ale jest.

Przyczyna moze byc tez jakis wirus/grypa/zly dzien - ale niestety jesli objawy zbiegly sie z rozpoczeciem tesctu cos tu musi byc.
A na dodtek jesli sie odklada i jest oki - potem sie zaczyna i juz nie jest \oki - to czyli wina towaru.

Ja mam jedna zasade - nie mecze sie z czyms z czym nie daje rady.
Zawsze pisalem ze smak,rozpuszczalnosc,posmak,odczucia "zoladkowo-jelitowe" sa dla mnie wazne - jesli cos mi nie podchodzi - NIE TYKAM TEGO - lub dawke zmiejszam do minimum.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 522 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4404
no wiadomo, ja tez jak wziąłem miarke extreme stack to zamiast na trening poszedlem do klopa :D i tam miałem hardcorowy trening heheh :D

sam biore odzywki przeróżne itd ale po prostu mam świadomość tego ze w przyszlosci sie to odbije Czy to nadciśnieniem czy to problemami z nerkami itp.

a w tym tescie poprostu jest ogromna ilośc supli do zjedzenia na raz i tak tylko chcialem zwrócić uwage na zdrowie.

Pozdrawiam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy moge brac odzywki???

Następny temat

Co kupić?

WHEY premium