SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** WYNIKI str.4 - MEGA TEST - OLIMP - MASA ***

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Solaros

Masz znakomitą pamięć Mam nadzieję, że nie chowasz urazy za tamte krytyczne uwagi. W teście Freaky Inside ilość suplementów i tak miałeś przytłaczającą, tutaj natomiast produkty mnie przytłaczają, ale pod względem objętościowym Z jednej strony się cieszę, ale z drugiej odczuwam lekki stresik, coby nie nawalić i spełnić oczekiwania. To chyba dobrze.

Śniadanie jem około 45 minut Bardzo powolutku, przeglądając wszystkie nowe tematy na sfd i nowe linki na wykopie. Przygotowanie zajmuje nie więcej niż 15 minut.

Banan

Dane zostały wysłane.

Zmieniony przez - Dog Face w dniu 2009-04-01 03:05:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Graty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Tylko pogratulować Daj w teście z siebie wszystko, a nawet więcej

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
...akurat stres to jest najgorsza rzecz jaka Cie moze spotkac
Najwazniejsze nie staraj sie zrobic cos dla kogos - a dla siebie - to jest najwazniejsze.

Ukladaj wszystko tak abys Ty byl zadowolony i dal rade - dieta,trening,suple - ktos nie robi testy - tylko Ty,ktos nie wiem z czym masz problem a z czym nie - tylko Ty,
pamietaj - wszystko ukladaj pod siebie!!

I nie mowie tu ze inni nie maja racji - ale takie "prezenie sie" i robienie cos na sile nie ma sensu - i zawsze wychodzi gorzej niz bysmy chcieli.

Pamietaj - luz,spokoj,bez stresu i jakos pojdzie!!

pozdro

ed.
asupli jest naprawde ogrom

Tak teraz popatrzylem ponownie - OMG......

Dawkowanie rozpisane - ale tak jak banan napisal - ale ciekawe co Olimp wymyslil ....?!

...a jesli dobrzez rozumiem Massacry jest 20saszetekx 6 opak.= 120dni = 4miechy!!

...no chyba ze beda wieksze dawki niz 1 saszetka.

Tak samo - 9kg bialka
...prawie 1kg (900g) leucyny.

+ jeszcze Iso sport.

Cud,miod,malina - zyc nie uwierac!!

Zmieniony przez - solaros w dniu 2009-04-01 10:08:13

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Solaros

Trudno nie przyznać Ci racji, nie da się jednakże pominąć pewnej specyfiki testów sponsorowanych Co tu dużo gadać, człowiek przez te 8 lat mnóstwo cyklonów zrobił i nie raz supli na kilogramy kupował. Będzie dobrze.

Banan

Ja jednak poproszę ten wspominany przez Ciebie, ustalony przez Olimp schemat suplementacji. Bez tego nie mogę ruszyć z dopracowywaniem diety.

Domyślam się, że firma, dając do testu akurat 9000g białka serwatkowego (a nie mniej lub więcej), miała jakiś z góry ustalony plan rozłożenia takiej ilości w czasie. Podobnie rzecz się ma z kreatyną itp.

------------------------------------------------------------------

Moim zdaniem, test jest przewidziany na okres 60 dni (ok. 8,5 tygodnia), z czego połowa (30dni) to dni treningowe. Świadczy o tym gramatura poszczególnych składników, która jest w każdym przypadku wielokrotnością liczby 60 (tak, wiem - jestem zboczony ) Mamy:

- 7800g (120 saszetek po 65g każda) CreaFusion Massacra ep. 2 - 2 saszetki dziennie
- 9000g Whey Protein Complex 100% - 150g dziennie
- 4500g Profi Whey Mass - 150g w dni treningowe
- 900kaps Leucine Stack - 15kaps dziennie
- 360 kaps HMB Mega Caps 1250mg - 6kaps dziennie
- 120 kaps VITA-MIN multiple sport - 1kaps Vita-plex + 1 kaps Chela-min
- 30 litrów Iso-plus - 1 litr/trening

Sponsor zapewne ma swoje własne wyobrażenie o rozkładzie poszczególnych składników i jednocześnie określone oczekiwania, więc konieczna będzie konsultacja.

------------------------------------------------------------------

Czekam na informacje, tymczasem pracuję nad treningiem.

Pozdrawiam,
Grzesiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958415
dostałem dane - dzięki, podesłałem już do Olimpa, odpowiedz jaką dostałem to iż zostaniemy powiadomieni zarówno ja i Ty o wysyłce towaru

Odnosnie rozpiski , dostałem swego czasu propozycje od firmy Olimp:
* masowy - mezczyzni
o Massacra 2 - odpowiednia ilosc na czas trwania testow
o WHEY PROTEIN COMPLEX 100%® w ilosci ~100g na dzien
o PROFI WHEY MASS 100 g /dziennie
o LEUCINE STACK w ilosci 10 kapsow dziennie
o HMB MC w ilosci 4 kaps dziennie
o - ISO PLUS - 1 butelka dziennie
o vita-min multiple sport 2 kaps/dziennie


Ale jak widać trochę się od tego czasu zmieniło (np. mniej profi whey mass), pierwsza i najważniejsza sprawa wg mnie nie musisz sztywno trzymac się danej porcji (przede wszystkim) odzywek podczas trwania. Jak dobrze wiemy to ma być uzupelnieni Twojego odzywiania. Poza tym nie wiem czy planuejsz zrobic jeden dlugi 8-12 tyg cykl bez zmiany odzywiania, treningu (silowego/aerobowego/interwalow) , suplementacji, czy jednak wraz zze zmianami sylwetki - zmieniac elastycznie suplementacje, itd.
Przeciez za 2 miesiace moze to wygladac zupelnie inaczej !

Dlatego o ile łatwo rozlozyc mozna sobie massacre, hmb, czxy leucyne. O tyle w sprawie odzywek zachowałbym wieksza elastycznosc. Cykl raczej bedzie trwał blizej 10-12 tyg, niz 8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
....200g bialka z prochu - to chyba lekkie przegiecie (do tego + dieta)
a gdzies tyle wyjdzieliczac wyliczenie testera - po1wsza tak ailosc jest juz pewnie nie zdrowa (wyjdzie gdzies 4-4,5g/kg - wliczajac bialko z diety - albo i wiecej)

....wiec na pewno leiej jest dac wiecej z pozywienia niz z prochu.

Ja rozlozylbym to na min.3miechy.

massacrA 1SASZ. W dnt + 2SASZ W dt
LEUCYNKE 10KAPS/dz.
...itd.

Lepiej i przedewszystkim ZDROWIEJ jest to rozlozyc w czasie.....

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Banan

Cykl raczej bedzie trwał blizej 10-12 tyg, niz 8

Takie były wytyczne? Na moją wagę (ponad 107kg) uważam, że musi być przynajmniej te 14g kreatyny/dzień, a więc w praktyce 2 saszetki massacry. Toteż:

Zrobienie 12-tygodniowego testu sprowadza się właściwie do:

- pierwszego etapu (ok. 4 tyg), uboższego, opartego na białku, bulku i antykatabolikach.

- drugiego etapu (ok. 8 tyg), "wypasionego" w którym do powyższego podstawowego zestawu dodaję sobie stack, witaminy (przewidziane na 60dniową suplementację!) a na treningi zabieram litr Iso-Plusa (1 butelka dziennie, wedle przytoczonego przez Ciebie schematu, to chyba nieporozumienie - jeśli mam akurat nietreningowy i cały dzień zbijam bąki, także mam go popijać? Nie taki jest przecież cel napojów izotonicznych).

Nie znajduję sensu w powyższym podziale. Dodam ponadto, że planuję HST, który jest przewidziany właśnie na 8 tygodni.

Podejrzewam, że pierwsza poważna rewizja diety i suplementacji nastąpiłaby po ok. 4 tygodniach - w zależności od uzyskanych wyników. Zamierzam stopniowo wprowadzać interwały i zwiększać ich intensywność.

Jeśli możesz, ustosunkuj się też proszę do kwestii z mojego wczorajszego maila do Ciebie.

Pozdrawiam,
Grzesiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25161
Gratuluje!! :) Ciekaw jestem efektów głównie nowej massacry 2. Pewnie efekty bedą takie że :

NvR Lk BcK...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
...dlatego jak sie planuje cykla to sie bierze 2 staki /ew. stack + jakas kreta


Todokup se jakies mon /jablczan z olimpu za grosze i laduj w DNT 1x massacra + to co kupisz!

Tu nie chodzi o sama krete - to jest pikus - oblicz ile Ci wyjdzie bialka z prochu + dieta - masz ok 15kg bialka i gainera do tego.......



Zmieniony przez - solaros w dniu 2009-04-01 13:52:24

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy moge brac odzywki???

Następny temat

Co kupić?

WHEY premium