SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** WYNIKI str.4 - MEGA TEST - OLIMP - MASA ***

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1855 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18383
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6429
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7925
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958548
Grono moderatorów i weryfikatorów działu "Suplementacja - NASZE TESTY i promocja" zadecydowała iż:

OSOBĄ WYBRANĄ DO MEGA TESTU firmy OLIMP ZOSTAŁ:

Dog Face

Gratuluje!

WAŻNE!!!
- Fotki w pozach obowiązkowych/aktualne itd. - wymóg! (by uniknąć nieporozumień proszę dodatkowo do tego testu zrobić zdjęcia , na których widoczna będzie kartka z aktualną datą robienia zdjęć)

- Pełne info o prowadzeniu testu sponsorowanego w podwieszonych tematach w tym dziale

- Jeżeli jesteś niepewny diety czy treningu , przed rozpoczęciem testu proszę umieścić je w odpowiednich działach na forum ,by poddać ocenie.

- Podobnie z suplementacją, jeżeli czegoś nie jesteś pewny, nie wiesz jak to odpowiednio rozłożyc, itd. załóż temat w odpowiednim dziale, a tutaj w naborze podaj do niego link, ZESTAW jest ogromny więc trzeba to ułożyć i rozłożyć z głową <yes>


Poproszę również pełne dane adresowe + nr kontaktowy o wysłanie do mnie na mail, powiadomką z forum i potwierdzenie zrobienia tego tutaj w temacie (z racji szwankujacych powiadomek)


Liczę na bardzo dobry test!
Jak go przeprowadzić dobrze ? polecam przejrzeć kilka udanych - zakończonych testów jak np. solarosa (własne) , jak test metrxa, jak ostatni test activlabu (molder vs eclipse) itd itp.
Prócz czytelnych wypisek treningowych, wiadomo iż pożądane są rózne zdjecia, filmiki z treningów, opis odzywiania, zmian w odzywianiu/suplementacji/ treningu, itd itp

Także jestesmy tu po to ,by pomóc. By potem w trakcie nie było lipy.

pozdrawiam


Niedługo wystartuje kolejny nabór - REDUKCJA DLA 2 PAŃ
ZAPRASZAM DO ODWIEDZIN DZIAŁU
pozniej jeszce spory masowy dla 1 mezczyzny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Gratulacje, nie zepsuj tego.

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7496
gratulacje xD znowu mnie nie wybrali yhh xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 468 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 131196
gratulacje i zycze udanego testu
bede sledzil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
You gotta be kidding me...

Cudowny promyk radości spadł na moją umęczoną trudami akademikowej rzeczywistości facjatę... Dreszcz przeszedł moje przepocone, brudne plecy... (od 5dni nie mamy ciepłej wody -> Legionella spp)

Dziękuję przede wszystkim za zaufanie. Pytań mam mnóstwo, wystartuje z nimi dzisiaj w nocy i jutro rano (ciężki dzień za mną).

Pozdrawiam,
Grzesiek

Zmieniony przez - Dog Face w dniu 2009-03-31 23:06:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
gratulacje
....ankieta super zrobiona - dieta wypas na mase (sniadanie robi wrazenie - ile czasu Ty to robisz a ile jesz ? )

A sam zestaw .......hmmmmmmmm
- nic tylko czekac na poczatek!!

I gdzIe te słowa - za duzo tego wszystkiego,za duzo.......



Zmieniony przez - solaros w dniu 2009-04-01 00:42:06

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy moge brac odzywki???

Następny temat

Co kupić?

forma lato