SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Domowe ECA ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 58763

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Nie skąd tylko dokąd. Fri dej of clubbing roatation

E-lite przecież mówie, że szacuneczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48
wszystko naprawiłam:) dostajesz soga, tak , jak obiecywałam:)
Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48
do trzech razy sztuka...
teraz masz na pewno:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4345
Sluchajcie, wczoraj mialem niezla akcje z tym ECA. Zapodalem sobie 3 tussi, full kofeiny i poszedlem pierwszy raz po 3 tygodniach na silke. Postanowilem ze zrobie sobie trening obwodowy. Bico pierwsze, daje jak dziki dzik, pozniej klata - to samo. Nastepnie zabralem sie za przysiady. Przy drugiej serii poczulem ze cos jest nie tak, w ostatniej chwili zdazylem dobiec do okna - polecialy rzygi, ale nie byly to takie zwykle wymioty, tylko jak jakis ******lony syfon. Wyrzucalem z siebie obiadek i ECA z predkoscia dzwieku (dodajmy malo przyjemnego ). Ale to nie bylo najgorsze, ten pieprzony tussipect spowodowal u mnie odruch przelykania sliny, tak ze po mega serii na nogi i do tego rzygajac musialem co drugi oddech przelykac sline. Myslem ze umre, bo sie zaczalem dusic - odruch przelykania byl silniejszy. Ale skoro to pisze to znaczy chyba ze przezylem. Po calej sytuacji bylem blady jak jakis albinos.
Trzeba uwazac z tym shitem bo moze byc grozniejsze od amfy.

Push Your Limits!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
jak sie bierze jak korek to nic w tym dziwnego.....przed treningiem nieprzekraczam 30mg efki w jednej dawce i średnia kawka a nie jakiś po***any hc, jak ty to zrobiłeś..........z głową! stary z głową!!

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4345
Po tym co sie stalo zdazylem sie sam zorientowac ze cos zrobilem nie tak. A tak wogule to bylo moje pierwsze ECA. To wszystko przez was

Push Your Limits!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
no comments

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 988
moge prosic o dawke na poczatek jesli chodzi o thermala?wlasnie do mnie idzie:), ruchu az zanadto, jakies 6 kg do zrzucenia. co brac poza thermalem i witaminami?wapno?cos na watrobe czy nie ma takiej potrzeby?jak dlugo mozna brac thermala?czy zmienic rodzaj treningu?u mnie sa to glownie aeroby, raz- dwa razy w tyg silownia. bede wdzieczna za inne cenne wskazowki rowniez:)

emka2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 988
to wazne....:), prosze o odpowiedz albo odeslanie mnie do innego tematu z tym pytaniem, dzieki

emka2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 988
to jeszcze raz...

emka2

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl

Następny temat

Egipt

WHEY premium