SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Domowe ECA ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 58743

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1299
W thermie było 200mg kofeinki, wiec wychodza 2,5 tabl. coffeinum natrium benzoicum, tyle powinno pozadnie wzmocnic dzialanie efki. Na mnie idealnie dzialaja 3tabletki, przy 4 juz czuje sie niezbyt dobrze. Jak nie piles nalogowo kawy itp. to 2tabl. tez sa ok! Ja jem 2 razy/d miks efki z kofeina. Cholera, troche drogo wychodzi ten coffeinum n. :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
czemu wychodzi drogo ? sprzedawany jest chyba po 10tab, nie ?

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1299
Jakby liczyc 6tabl na dzien to miesiecznie trzeba by bulic 90zl(u mnie 5zl za opakowanie) dlatego, uzywam je tylko jak jestem poza domem i kawki nie moge zaparzyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
6 dziennie to strasznie duzo

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 190 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7921
dzisiaj walnołem sobie 3 tab tusi i 3 coffenium i cwiczylo sie superowo 2,5 godziny na silce i az zal mi bylo wychodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
uriel jakimi węglami się ładować ? złożonymi czy prostymi ? co jeść ?

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No wlasnie, ja tego tez bym chetnie sie dowiedzial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
tomaszeq jedziesz na ckd ?

ja teraz tylko (dosłownie !!):tuńczyk w sosie własnym, makrela wędzona, kurczak grillowany, otręby pszenne, jajka, nasiona, oliwa z oliwek (wkrótce lniany) i odżywka białkowa

normalnie żygnąć można ale jakoś sie trzymam

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
paciorek_s ja na tym nie jade ale moze kiedys sprobuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
to czemu chcesz wiedzieć o ładowaniu ? tak na przyszłość ?

dieta to podstawa

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl

Następny temat

Egipt

WHEY premium