SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

T3, Clen, ECA - co to?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 195
Bardzo prosze o wyjaśnienie mi co jest najbezpieczniejsze z tych środków ktore są w temacie, jak je zdobyć, jak stosować, jakie są skutki ich stosowania i przede wszystkim co to właściwie jest. z góry dziękuję, pozdrawiam.

Zióło to pokój,alkohol to szaleństwo.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Ad-X - to są wspomagacze, które stosujesz podczas spalania tkanki tłuszczowej.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
https://www.sfd.pl/search.asp

tu jest wszystko naprawdę !

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
ale nie mam nic o VigRx!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
to cudowna pigułka na powiększenie przyrodzenia

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 195
no ok, to są wspomagacze spalania, tyle wiem, ale czytając niektóre wypowiedzi w innych tematach wywnioskowałem że np.gdybym brał clen to by mną trzęsło pocił bym się, jakieś skurcze.. a chodzi o to żeby nie było właśnie takich objaw.. chce coś bezpiecznego .. mam 188cm wzrostu waże 83kg i chciałbym do lata zrzucić jakieś 7-8kg .. wiem że nie zdąże zrobić tego aerobami i dietą bo nie mam dość silnej woli aby utrzymać dietę :( dlatego pomyślałem o jakimś magicznym środku, bardzo proszę o jakieś rady .pozdrawiam.

Zióło to pokój,alkohol to szaleństwo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
to są astre środki. nie ma nic bezpieczniejszego ale przy tym tak skutecznego.

chcesz schudnąć ? biegaj codziennie pół godziny - rewelacja

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 223 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2404
Nie ma cudów Ad-X - nie masz diety - będzie dupa - tak pokrótce chciałem Ci to uświadomić.

Moje Foto http://*******/dkh9  (-%

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Właśnie kulfa nie ma cudów Adex - od diety zaczynasz na diecie kończysz - to co masz pomiędzy to dodatek.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 195
no ok, a znacie jakieś spoko skuteczne środki wspomagające odchudzanie-legalne, bo bieganie niestety na mnie nie działa .. ;/ pozdrawiam.

Zióło to pokój,alkohol to szaleństwo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
napisałeś że nie masz siły trzymać diety a w takim razie nic nie pomoze na twój metabolizm

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

M1T + S1+

Następny temat

Superanabolon i Winstrol Depot

WHEY premium