SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Domowe ECA ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 58737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lessie ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2616 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17485
no to jazda:

ja brałem przez zjakiś czas, bez aspiryny , co 4 godz 3x/dziennie ( taki jest mniej więcej okres półtrwania efedryny )
ostatni raz wychodził mi na ok 1,5 godz przed treningiem.
2tab. tussi + 1-2 tab. coffeinum natrium benzoicum ( bez recepty w aptece - taniocha )- 1tab =200g kofeiny
co do efektów...
byłem na ckd i uważam że chyba więcej zdziałała tu dieta niż sam stack ale... temperatura , zwłaszcza na treningu wzrastała wyraźnie, pociłem się jak szczur...
zszedłem w tym czasie ok 6% bf
co do skutków ubocznych...
zdarzało się kołatanie serducha ale rzadko, trochę leciało z nosa i płynęło po gardle ( efekt dodatków w tussi ), poza tym pod koniec dnia czułem się strasznie słabo (?!)
właśnie z tego względu zmniejszyłem dawkę tussipectu i brałem thermala z jedną tabletką tussi i kofeiny.
co do utraty mięska to o dziwo zauważyłem że prawie go nie ubyło, wizualnie jestem bardzo zadowolony z efektów.
mozna je zobaczyć w podpisie

lessie...po prostu lessie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lessie dobra wypowiedz .... sOg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lessie bo ja lece teraz na metanabolu ... 5 tabsow dziennie i chce do tego dolozyc EFEDRYNA + KOFEINA

rano: 1 tableta Tusi czyli 30 mg efedryny + 1,2 tabsy Kofex-u czyli 160 mg kofeiny ...... i lece na trening
popoludnie: 1 tableta Tusi czyli 15 mg efedryny + 1,2 tabsy Kofex-u czyli 120 mg kofeiny
wieczor: 1 tableta Tusi czyli 15 mg efedryny + 1,2 tabsy Kofex-u czyli 120 mg kofeiny

Wiec na caly dzien wychodzi 60 mg efedryny + jakies 360 - 400 mg kofeiny

Dobrze tka bedzie cyz cos zle jest tu ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Będzie, super, świetnie, extra.. po prostu absolut!!! A tak wogóle to czemu raz 1 tabletka ma 30mg innym razem 15?

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lessie ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2616 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17485
no cóż...ja nie dla soga ale wielkie dzięki
pierwszy raz testowałem na sobie takie połączenie i jak może się przydać opinia to dobrze.
to akurat dział (moim zdaniem) gdzie powinny znajdować się sprawdzone i w jakiś sposób udowodnione schematy, jak rónież pewne ostrzeżenia bo dzieciaki się trują teraz na maxa...
co do uwag to jeszcze to:
następnym razem wezmę syntetyczną efedrynę bo ziółka w tussipku ( zwłaszcza wyciąg z lukrecji ) niestety mogą dawać takie efekty, szczególnie jeśli ktoś ma problemy z gardłem czy zatokami ) poza tym często powodują alergie...
druga rzecz, tak naprawdę spalanie rozkręciło się u mnie, gdzieś po miesiącu stosowania i lepszy efekt miałem robiąc 30-45min aerobów po treningu siłowym niż dzieląc te treningi ( aeroby rano, po południu ciężary )

lessie...po prostu lessie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lessie ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2616 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17485
rano, po południu, wieczorem - zależy jakie przerwy
jak już pisałem (to tylko moja sugestia) czas półtrwania efedryny zależnie od źródła to 4-5 godz, więc lepiej przyjąc kolejne dawki w takich mniej więcej odstępach - efekt działania jest podtrzymany a nie musi się rozkręcać za każdym razem od nowa...

lessie...po prostu lessie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Efekt to jest jakieś 8 godzin, tylko odczuwalny trwa koło 4

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Zależy od świeżości receptorów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
i dawki

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kupilem juz TUSSIPECT i KOFEX

Moze ktos mi napsiac ile tabsow tego i teog mam wziasc rano, popoludniu i wieczorem ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl

Następny temat

Egipt

WHEY premium