SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Domowe ECA ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 58764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6477
Najpierw bralem 1 tabse - efekt - zwiekszona temp. ciala, potliwosc, zadnych dolegliwosci. Po paru dniach wskoczylem na 2 tabsy. Po tygodniu czy dwoch stwierdzilem ze juz nic mi waga, a przede wszystkim rozmiary nie spadly i skok do 3 tabsow. Przy 3 nie czulem sie zbyt dobrze, na treningu zamiast powera czulem znuzenie i zmeczenie. Zrobilem wiec sobie dzien przerwy (niedziela) i skoczylem na 4. Wiec od poniedzialku jade na 4 i zadnych efektow ubocznych nie mam. Chociaz tluszczyk na brzuchu pali sie bardzo wolno. Wizualnie schudlem rzeczywiscie znaczaco, choc na wadze jakies 4-5 kg.

Cogito ergo sum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
krasiu oczywiście mowisz o samej thermie ?

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a dzie terme jeszcze kupiles ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6477
Oczywiscie pisalem o samej Thermie. Therma u cyberpakera.

Cogito ergo sum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
acha jeszcze pytanko do was - w sumie chyba eca i podobne brać przed treningiem ? potem na wieczór lub po treningu nie ma już co

wszystkie dawki ładować przed treningiem ?

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak bym mial brac 4 tabsy to napewno nie przed treningiem !!

1 z rana9.00
2 popoludniu 13.00
i np 2 nastepne przed treningiem o 16.00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
ja mam trening o 10-11

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pytaj sie tych co terme brali

Bo jesli chodzi o tussi to bym bral 2 tabsy 0 9 rano pzuniej jedna godzine po treningu i ostatnia gdzies o 17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
jak długo w takim razie działa efka ? czy tłuszcz jest także spalany już po treningu czy tylko w czasie wysiłku ?

jeżeli odpowiedzi na pytania są negatywne to nei ma sensu brać w moim przypadku po treningu a co dopiero na wieczór..

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
efka dzial jaks 4-5 h z tego co pamietam, a fet spala sie chyab caly czas Zapytaj sie specjalisty jakiegos bo to tyko przypuszczenia moje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl

Następny temat

Egipt

WHEY premium