SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Mikołaj już w lesie, pewnie ome niesie-DOPING SPAM***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162868

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6753 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64622
jak to możliwe że przez ponad 9 godzin nikt tu nic nie napisał?

SPAMcjalista działu Doping
Człowiek obdarzony najch*jowszą genetyką do wszelkich sportów
Prowokator, spamer, specjalista z dupy wzięty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
normalnie

Łoli jak sie opierdzielasz , nie ma Ciebie to tak jest

Zmieniony przez - strefab4 w dniu 2007-12-27 09:54:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94575 Napisanych postów 364541 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669371
siemanko załoga

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
zyjesz jak zdrowie, kacor potezny?

ja wczoraj tak jak pisalem 2 bro i koniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
powitać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707




urwalo mi beret. to najlepsza odpowiedz dla jeczacych mietkim palcem robionych watlasow "ooo, nie moge przytyc", "jem juz tyle ze nie moge wiecej", "trenuje juz mega ciezko - ciezej juz nie da rady", "mam przeje*ane, bo mam chvjowa genetyke".

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
woo... RESPECT dla tego gościa

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94575 Napisanych postów 364541 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669371
kacor straszny byłem w sklepia nakupowałem red buli i zotoników teraz się leczewypiliśmy wszystko co to człowiek ma za charakter aby się tak nażłopać

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
Jaki wogule znalazłem artykuł ciekawe co za cio*ta to napisała:
Sterydziarze to potencjalni kryminaliści
Na płycie "Les machinas de la muerte" Kazik w piosence "T.R.W.A." napiętnował młodzieńców z trzema paskami na dresie o szerokich karkach za to, że są bezmózgowymi tumanami.

Szwedzcy naukowcy znaleźli zaś zależność między zażywaniem sterydów anabolicznych (na przyrost masy mięśniowej) a zachowaniami aspołecznymi i przestępczością. Badania przeprowadzono w ciągu sześciu lat na grupie 214 Szwedów. Badani przyjmowali sterydy bez opieki lekarskiej. - Efektem zażywania anabolików jest nie tylko impulsywne zachowanie aspołeczne, ale większa skłonność do różnego rodzaju oszustw ? stwierdza dr Fia Klotz ze szwedzkiego uniwersytetu Uppsala. ? Biorący sterydy prowadzą także znacznie częściej przestępczy tryb życia. Ku zdziwieniu naukowców nie odkryto jednak żadnej zależności między zażywaniem sterydów a popełnianiem szczególnie brutalnych przestępstw i morderstw oraz gwałtów. Badania pokazały zaś, że sterydziarze dwa razy częściej niż niezażywający anabolików posiadali broń i półtora raza częściej dopuszczali się różnego typu oszustw. Klotz podkreśla także, że muskularny wygląd pomaga najprawdopodobniej czuć się pewnie i silnie przestępcom. Przeciętnego Polaka dziwi zapewne, że Szwedzi dopiero teraz odkryli znacznie większy odsetek zachowań kryminogennych u sterydziarzy. W Polsce nawet dziecko wie, że karki z siłowni to przestępcy.

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mega labs peru

Następny temat

jaka przerwa?

WHEY premium