SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Mikołaj już w lesie, pewnie ome niesie-DOPING SPAM***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162810

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
a tak wogule to lubiciue siwta?ja za chuia nie lubie ja i tak nie pracuje fizycznie wiec sram na ten wolny tydzien,niemam tu gdzie jestem mamy ani taty ani baci wiec co to kurva za swieta,musze isc do ciotek ktorych nienawidze i sie starac zakrywac tatuzaze i udawac grzecznego chlopca ,nic nie wypije bo bym im wszyskim na***al albo chociaz wygarnol co o nich mysle ,tej kurva burzuazji kanadyjskiej,***ane ciecie,szkoda mi tylko moich wujkow co sie pozenili z tymi krowami kanadyjskimi

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1292 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27795
eloooo
jaruss moze startowac o tytul cudu natury ?
cyca ma fajnego nawet aa twarz... srednio
http://www.fotka.pl/profil/Landryneczka9022/

Zmieniony przez - szejkskin w dniu 2007-12-24 00:45:33

pyerdol kilogramy patrz na bica i wymiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
no ba! jestem z tego dumny najlepsze akcje odchodza pod koniec jak ksiadz zaczyna przedłużać msze to wtedy lecą texy typu" dobra ide bo już pjerdoli smuty" i trzaskają drzwiamy ktore robia *** w calym kosciele

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
w zeszla wygilie to ja roz******lalem hajs z urodzin w monopolowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
szejku daruj już te blachy...żes kurva kobiety nie widział na oczy ja to chociaż na ulicy robie selekcje a Ty takie bicze wrzucasz

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
jaruss no oczywiscie ze lubie, z rodzina sie spotkam, zjem dobrze, jakies prezenty zgarne naturalnie i nie ma ze ze ja jakas czarana owca w rodzinie i kazdy po mnie jedzie(z wyjatkiem szestnej, kurva uwazaja sie razem ze swoja rodzinka za jakis lepszych kurva bo maja do chooja lepsza prace i dzieci dobrze sie ucza), duzo mam na sumieniu, rodzina nie raz musiala mnie z opresji wyciagac ale lubia mnie takiego jakim jestem i dlatego ich za***iscie szanuje jak nikogo innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1292 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27795
Troll powiedz ze chcesz na facetow popatrzec a nie walisz glupie teksty

pyerdol kilogramy patrz na bica i wymiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
jaro masz tatoo ? co tam amsz ciekawego chociaz opisz żebym Cie rozpoznał jak Cie mine na ulicy

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
dawaj fajne dupy jestem dzis w melancholijnym nastroju i poglodam cos ciekawego
wiesz drw ty jestes w innej sytuacji ja w PL to kochalem swieta tutaj nie lubie to nie to samo

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
szejku to masz do pysia.....na zdrowie

eat and train, eat and train and never be the same again =D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mega labs peru

Następny temat

jaka przerwa?

WHEY premium