SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Mikołaj już w lesie, pewnie ome niesie-DOPING SPAM***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162869

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja wiem jedno i juz rz sie przekonalem o tym, po procenctach nie ma walki, nawet jak jeste dobry, byle leszcz Ci ne***ie jak jestes za***any ja takl sredni lubie szczeki bo mi utrudniaja oddychanie przez usta, dlatego uzywam tylko gorna btw na boksie naucyzlem sie trzymania brody przy ciele i glowy prosto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
no wlasnie z ta broda motyw znam gorzej z zastosowaniem

a apropo tych szczek to wlasnie myslalem o samej gornej, bo tak jak pisales z oddychaniem ciezej

aha a ile cie wchodza miesiecznie te wszystkie sztuki walki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
combat 56 ,ty drw sie rozejzyj wokul swojego miasta bo to pochodzi podobno z pomoza ,i naprawde jest zayebiscie skuteczne,ale jak wspomnialem tu nie walczysz tu chodzi o to aby przeciwnika wyeliminowac jak najszybciej
gosciu jak miales szczeke zlamana niedawno to unikaj nawet siostry bo jak ci yebnie z plaskacza to bedziesz mail problemy,co ty dziecko jestes?sztuki walki chcesz trenowac z ledwo zrosnieta szczeka?narazie pocwicz na play station

Zmieniony przez - jaruss w dniu 2007-12-24 03:07:01

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ogolnie 100 zeta na miesiac. 2x w tygu sw oparte na km i raz boks, przystepna cena. w kravce ****nia jest w tym ze instytut i stowarzyszenie sciagaja w **** kasy


Jaruss podstawa combatu to grappling, kravka na ulice jest lepsza, bo tzrba wziasc pod uwage prawo, zrobisz komus krzywde przekraczjaca obrone konieczna bedziesz odpowiadal, temat rzeka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
jaruss i tak ma byc ja szpanu nie szukam

a u mnie najblizej cos sensownego to olsztyn, bo tak jak mowilem tutejsze "sztuki walki" to zenada, fakt cos tam by sie nauczyl ale nie warte tych pieniedzy ktore mialbym wlozyc w to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
damian racja, nietrudno o przekroczenie obrony koniecznej

Zmieniony przez - DRW w dniu 2007-12-24 03:10:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
jakie prawo?chesz zapasy robic na ulicy?tam niema sedziow
jak uderzasz to tak zeby zlikwidowac nie przepraszac goscia

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiem tyle, w teorii obrona konieczna jest dobzre skonstruowna, tyle, ze wszytsko zalezy od sedziego, jak w kazdym zawodzie rozni specjalisci sie trafiaja, wiec lepiej dmuchac na zimne...

Oj jaruss mi nie wumiecha sie spedzenie kilki lat za kratkami tylko dlatego ze zrobilem krzywde jakiemus nachlanemu po***owi, kiedy on sie rzucal

Zmieniony przez - damiank2 w dniu 2007-12-24 03:15:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
jaruss to nie do konca tak, typ cie zaatakuje ty go ***niesz mocniej i moze byc po zawodach, jakos w wakacje chyba stimy z kumplem a jakises typki podlatuje i do nas z lapami, to ja sie zajelem jednym kumpel drugim tylko nieforutnnie z banii mu przyyebal a typ sie wy***al, lbem o kraweznik piznal i stracil przytomnosci no i kumpel mial lipe, ale co konkretnie to nie powiem bo nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
to fajnie ze jestes takim luzakiem,pogadamy jak naprade dostaniesz taki lomot jak bling ze na wozku bedziesz smigalmoj koles dobry dostal niedawno kose dlatego tylko ze polozyl goscia legalnie na glebie i aby go nie uszkodliwic calkowicie nie skopal go na glebie
gosc wstal i wyyebal mu kose od tylu w nerke,kumpek 3 miechy w szpitalu ledwo przezyl,laska go wiozla do szpitala i polozyla go w samochodzie glowa w dol -wylew krwi do pluc-otwierana klatka piersiowa bo pluca byly zalane krwia,,spadlo z niego 20kg dobrej masy i teraz ma zal sam do siebie ze goscia nie zabil

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mega labs peru

Następny temat

jaka przerwa?

WHEY premium