SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Mikołaj już w lesie, pewnie ome niesie-DOPING SPAM***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163887

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
chodzi o to ze kiedys moim prioryttem byla sila ladnie szla na
+ 600-700 kcl duzo z tych kalor to byly wegle i woole jedlam co popadnie duzo tluszczu jest na boczkach, nie trudno o tluszcz jesli jestes ekto, gdybym mial czas,kase,silona wole mam moziwossci by miec pas w ranicach 76-78 cm, ale sporo miesa poleci przy tym

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
razem wybieralismy wiec...
ja za 3 godziny sie obezre a narazie pije wino zeby jakies kalorie chociaz dostarczycdruga lampka i morde mam juz czerwona, kobieta powiedziala ze mi wino schowa bo jej obciachu narobie u jej rodzinki

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
chłopaki przybliżcie mi jak wygląda ten pojkedynek na promocje ocb tam w nim

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
chodzi o to ze ktos sprzeedaje po promocyjjnej cenie np. stacka,a ktos inny np. bialko

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
bede podawane na przemian promocje niektóre konkretne

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
ogolnie chodzi o to kto lepsze ppromocje zaproponowal konsumentom

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
ide poświętować z kolegami i nie będe na bieżąco z pojedynkiem
ale mam nadzieje że jak wróce to wszystko sobie sprawdze

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
i co opłaca sie ?

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
tak

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
posiedz na kompie a myśle że nie pożałujesz

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mega labs peru

Następny temat

jaka przerwa?

forma lato