SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Mikołaj już w lesie, pewnie ome niesie-DOPING SPAM***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163876

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
ja mam ochote ściagnąć " Brother" , " Zatoichi" i tam jeszcze cos by sie znalazło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
MAM dwa wy****ne filmy ale nie mam napisów a angielskiego nie znam, co mi z tego ze zrozumie 3/4 filmu jak reszty nie łapie
a mianowicie "Illegal thender" oraz "The Brave one" kozackie ale nie wszystko rozumie więc napisy to moje marzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3104 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42007
stefan sciagnij z net program polski "NAPIPROJEKT kozak! sciaga ci w 2 sek napisy do danego filmu i nawet jest ocena wylgarnosci dla ciebie

NA TRENINGU PŁACZ W WALCE SIE ŚMIEJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
ciacho ale mam napiprojekt i nie ma tych napisów inaczej bym tu o tym nie pisał


mam ochote pojechac temu zdolnemu ****a po ambicji nawet nie wiecie jaka radoś z nerwą mnie ogarneły , to jest adrenalina weź to ****a spróbuj zatrzymać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
zatoichi swietny film...godny obejrzenia..



sport wbijaj jak placisz i jestes ok.

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
Teraz tak na poważnie, to zastanowie się Samurai, bo prawdopodobnie niedługo tam wyjade.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3104 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42007
dobra lece na kolacje

0,5 fasoli i 2 kielbasy

cze

NA TRENINGU PŁACZ W WALCE SIE ŚMIEJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
Ciacho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
e l L L L L LL L o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
sport nie wiem co tu do zastanawiania tak naprawde..

sprzedam biznes w calosci.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mega labs peru

Następny temat

jaka przerwa?

WHEY premium