SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

**** Lato było , sie skończyło , przyjdzie zima , formy ni ma %-) ****

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133185

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
to prawnik nam sie szykuje

a jaka praca i na co zmieniasz ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
sambi to są super proste ustawy o zadaniach jednostek samorządu terytorialnego, organach itd fajna sprawa dasz radę

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
ja generalnie pracuje w handlu materiałami budowlanymi teraz zmieniam firmę, na taką która ma węższe działanie ale w lepszych godzinach i lepszą kasę

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
musze dać heh... ale i tak facet mi mówił ze powinnienem w 3/4 klasie próbować jechać na ten konkurs ale nie ma kogo ze szkoły wyznaczyć więc mnie wziął ; czy chcem czy nie chcem to musze sie nauczyć

Zmieniony przez - sambi1992 w dniu 2009-10-17 19:07:33

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
konkursy , olimpiady to bardzo dobre rzeczy zwłaszcza w szkole średniej czy na studiach

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
wiem,wiem ale troche trzeba się przyłożyć do nauki a nie jak w gimnazjum

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja pamiętam swój konkurs z biologii na poziomie szkolnym
Klasy jakie startowały to od 3gim (ja wtedy byłem w tej klasie) i klasy licealne. Tak zaczynamy rozwiązywać ten test ("drużyny" 2 osobowe były) i tak myślimy... "-Ej chłopie co to w ogóle jest? -C**j go wie, -to weź strzelaj w D "
Takie konkursy najgorsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
z Biologi to we wtorek jade na gminny tylko ze troche krucho z wiedzą ale może nie bedzie aż tak źle

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
ja tam z bilogia/chemia/mat/fiz nie mam najmniejszych problemow a nauczyciela z WF sam musze pouczac czasami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
zgadnijcie, kto dzisiaj nie był na trejningu

siema sambi, kimnol, rion i ziom

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki plan na siłe??

Następny temat

trening na rzeźbę

WHEY premium