SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

**** Lato było , sie skończyło , przyjdzie zima , formy ni ma %-) ****

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
przyjmuje zaklady 20:1 ze dostanie z liscia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1014 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2705
o ciekawe, obstawiajcie :D ja po prostu wykonam wszystko tak jak umiem, zobaczymy kto wygra. Ankiete nawet moze zrobice na ten temat :DD

Wez sie w garsc, juz placzesz jak panienka a dopiero robisz to co powinno byc juz dawno zrobione!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
a ja, że go oleje

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale trochę nie kumam akcji Nie chcesz zarywać do laski, tylko na taniec popatrzeć to se w necie odpal albo coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
on nie chce się przyznać, że typa mu się podobuje

zapłać jej ze 200 PLN, to i może coś więcej będzie...

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W jakim Ty świecie żyjesz Skl?
Skoro mówisz o kasie to już wiemy jak utrzymają się domy publiczne w Twojej okolicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1014 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2705
no i dobra, podoba sie, ale ja jestesm znany jako bezuczuciowy wiec nie moge sie tak przyznac przed ludzmi ktorych spotykam na codzien ze mi sie podoba. bedzie to moja slaboscia

Wez sie w garsc, juz placzesz jak panienka a dopiero robisz to co powinno byc juz dawno zrobione!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I co, będziesz w tym towarzystwie się obracał powiedzmy jeszcze przez dłuższy czas i z tego powodu nie podbijesz do żadnej laski?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1014 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2705
nie chce pokazac ze mam jakas slabosc

Wez sie w garsc, juz placzesz jak panienka a dopiero robisz to co powinno byc juz dawno zrobione!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
kimnol

uczucia są ważniejsze od słabości

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki plan na siłe??

Następny temat

trening na rzeźbę

WHEY premium