SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

**** Lato było , sie skończyło , przyjdzie zima , formy ni ma %-) ****

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
tof gaj prawdziwy haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To, że jakaś laska Ci się podoba i nie wiesz jak podbić to od razu słabość będziesz okazywał? Próbujesz podbić, jak Ci nie pyknie to olewasz i mówisz, że przy niej nie możesz być sobą. Jak kumple nie zrozumiej i/lub się śmieją to znaczy, że są niedojrzali a i zapewne sami by nie podbili.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1014 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2705
no ale jak mnie wysmieje... fakin co to jakas terapia psychologiczna jest czy co?

Wez sie w garsc, juz placzesz jak panienka a dopiero robisz to co powinno byc juz dawno zrobione!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czemu Cie ma wyśmiać?
No chyba, że planujesz podbić i powiedzieć "Ej, laska, podoba mi się jak tańczysz. Zatańczysz jeszcze raz dla mnie?" to możliwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1014 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2705
jestem tof gaj, i pogadam z nia

Wez sie w garsc, juz placzesz jak panienka a dopiero robisz to co powinno byc juz dawno zrobione!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra, to teraz zapodajcie mi jakieś nowe fajne nutki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
a czego sluchasz ?

ja mam wszystko czego mozna chciec w muzyce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rap, techno, trance i pokrewne
Ostatnio sobie słuchałem Sabaton ale to wyjątek jeżeli chodzi o ten gatunek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Jeśli ktoś się nie chce przyznać że mu się dziewczyna podoba... to nie wiem co. Jeśli to chodzi o Twoje środowisko, to lepiej je zmień. Zresztą, jak nie chcesz z nią być, to co za problem? Taniec to żadne zobowiązanie, nawet randka. Jak tak bardzo chcesz przykozaczyć to umów się nią kilka razy a później olej jak Ci się znudzi. Będziesz ********em ale co tam, ważniejsza reputacja Wątpię żeby Ive albo Wóda poradzili coś innego...

Ziom - zapodaj coś z heavy/power, ale nie Dream Evil ani Majesty, bo już znam

Zmieniony przez - Alucard666 w dniu 2009-10-20 20:18:22

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czemu "*******em" ?
Poznaje laske, spotkam się z nią kilka razy i stwierdzę, że ona nie dla mnie albo wręcz całkowicie się różnimy i nie będziemy mieli o czym rozmawiać to będę takim jakiego tam ocenzurowałeś?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki plan na siłe??

Następny temat

trening na rzeźbę

WHEY premium