SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[AKCJA!!!] TESTUJEMY->"Muscle Marinade"K-Otic"BETA-CRET"Ruthless od 18 str!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 320 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17523
Ruthless 1 porcja
- pompa 7/10
- pobudzenie 5/10
- smak 8/10
- rozpuszczalność 10/10

Plecy. Ponownie niezła pompa, dobre skupienie. Zjazdu brak. Producent sugeruje 1-2 porcje i ta drugą opcję wypróbuję przy następnej okazji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
1 porcja k-otic

POMPA 10/10
Pobudzenie 7/10
SMak - dzis jakos 8/10 :D
rozpuszczalnosc 9/10

Klatka- BICEPS, wiadomka poniedzialek zmasakrowalem klatke i lapy... mialem dzis generalnie mega ochote na silownie, mimo 25 stopni i duchoty na silowni- trening miazga... Skupienie, motywacja pompa godna... Swietnie sie trenowalo, podejrzewam ze 1 lub 2 pkt do oceny dalem bo poprostu wiedzialem ze trening bedzie ognisty no ale powiedzmy ze wszystko zasluga kotica dla mnie ruthless 2 porcje albo kotic to najlepsze suple z testowanych, zostala mi 1 porcja kotica. jutro nogi i brzuch. wiec jutro dam podsumowanie oraz generalne oceny

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 742 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17972
Ruthless 1 porcja
- pompa 7/10
- pobudzenie 5/10
- smak 4/10
- rozpuszczalność 9/10

Nie najgorzej pompuje, pobudzenie słabiutkie, smak dla mnie lipa :D Nie kupił bym tego dla siebie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Ruthless 1 porcja
- pompa 7/10
- pobudzenie 6/10
- rozpuszczalność 9/10
- smak 4/10
- ogólnie 6/10

trening barki biceps -dobra pompa weszła jedynie na biceps po modlitewniku, pobudzenie i skupienie bez szału, po wypiciu czuć było działanie beta-alaniny:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 320 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17523
K-OTIC 1 porcja
- pompa 3/10
- pobudzenie 5/10
- smak 8/10
- rozpuszczalność 10/10

Klatka. Pompy tyle co z ćwiczenia. Pobudzenie jakieś tam było, ale bez rewelacji.

Ruthless 2 porcje
- pompa 9/10
- pobudzenie 7/10
- smak 8/10
- rozpuszczalność 9/10

Barki. Smak do przeżycia pobudzenie fajne, wyłączyłem się na czas treningu. Co ważne, zjazdu brak. w tej dawce ma sens, finansowo może mniejszy.

Zmieniony przez - helpless w dniu 2011-06-01 01:01:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Beta-Cret 1 porcja

wiedziałem ze bedzie słabo więc dorzuciłem saszetke noxa i cieszyłem sie eleganckim treningiem

Wg mnie produkt nadaje sie dla początkujących z gerą

U mnie już koniec testu

ZDROWIA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
barki triceps. K-oTIC + 1 porcja meso
Została mi z poprzedniej puchy 1 porcja meso no to walnalem a co :d

Pompa 10/10
Pobudzenie 9/10
Smak
Rozpuszczalność 9/10 + 10/10 za ciekawy kolor piana różowa a reszta pomarańcz fajne jak tęcza

PODSUMOWUJĄC

1 MIESJCE - RUTHLESS X2 PORCJE, 1 porcja byla i tak ok ale nie na 1 miejsce.
2 Miejsce dla Kotic. Mi sie bardzo podobalo skupienie i moc.
3 miejsce magnitude
4 betakrecik

czeka mnie 6 tygodni detoksu od 1.3 , i 2 tyg regeneracji na silowni, mam nadzieje ze rekrutacja do kolejnego testu nie odbedzie sie juz jutro

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 676 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 112975
Opinie: Beta-Cret.

1 pocja - barki + tric

- pompa 3/10. Cudów nie było, już A. Rage dawał lepsza pompe.
- pobudzenie. 5/10. Troszke gery tam jest ale tylko troszke łechta, nic specjanego.
- smak. 7/10. Ujdzie w tłoku.
- rozpuszczalność 7/10. Dobrze sie rozpuszcza, mały osad.
- ogólne odczucia. Może na dłuższym cyklu coś się rozkręca. Ja nie widze sensu dawania do creatine HCL stymulanów itp.


2 pocje - plecy

- pompa 4/10. Coś tam lepiej przypompowało ale to raczej zasługa węgli przed treningiem niz Beta-Cret.
- pobudzenie. 6/10. Już lepiej, zmotywowało do ataku i nie odpuszczało, jednak jak sypać to konkretnie a nie tylko robić delikatne nadzieje.
- smak. 7/10. Ujdzie w tłoku.
- rozpuszczalność 7/10. Dobrze sie rozpuszcza, mały osad.
- ogólne odczucia. NIE POLECAM. Masz wolne dziegi, zainwestuj w coś innego np. Tested Creatine.

#musicislife

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 320 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17523
Muscle Marinade 1 porcja
- pompa 7/10
- pobudzenie 7/10
- smak 8/10
- rozpuszczalność 8/10

Klatka. Dobry trening. Pompa dobra, choć nie rozrywająca. Skupienie ok, bez zjazdu. Pobudzenie w normie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
Ruthless 3/4 porcji
- pompa 7/10
- pobudzenie 8/10
- smak 0/10
- rozpuszczalność 9/10

niestety przez ten smak nie dalem rady dopic do konca ale i tak bylo dosc dobrze. gdyby nie ten smak to suplementa jak dla mnie bardzo dobry. horse power przy tym jak dla mnie jest smaczne

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

purple wraath i nox pump?

Następny temat

cm3 + horse power kilka pytań

WHEY premium