SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[AKCJA!!!] TESTUJEMY->"Muscle Marinade"K-Otic"BETA-CRET"Ruthless od 18 str!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 320 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17514
Ruthless 1 porcja
- pompa 7/10
- pobudzenie 5/10
- smak 8/10
- rozpuszczalność 10/10

Plecy. Ponownie niezła pompa, dobre skupienie. Zjazdu brak. Producent sugeruje 1-2 porcje i ta drugą opcję wypróbuję przy następnej okazji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 957 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26495
1 porcja k-otic

POMPA 10/10
Pobudzenie 7/10
SMak - dzis jakos 8/10 :D
rozpuszczalnosc 9/10

Klatka- BICEPS, wiadomka poniedzialek zmasakrowalem klatke i lapy... mialem dzis generalnie mega ochote na silownie, mimo 25 stopni i duchoty na silowni- trening miazga... Skupienie, motywacja pompa godna... Swietnie sie trenowalo, podejrzewam ze 1 lub 2 pkt do oceny dalem bo poprostu wiedzialem ze trening bedzie ognisty no ale powiedzmy ze wszystko zasluga kotica dla mnie ruthless 2 porcje albo kotic to najlepsze suple z testowanych, zostala mi 1 porcja kotica. jutro nogi i brzuch. wiec jutro dam podsumowanie oraz generalne oceny

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 742 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17870
Ruthless 1 porcja
- pompa 7/10
- pobudzenie 5/10
- smak 4/10
- rozpuszczalność 9/10

Nie najgorzej pompuje, pobudzenie słabiutkie, smak dla mnie lipa :D Nie kupił bym tego dla siebie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 129 Napisanych postów 4177 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43788
Ruthless 1 porcja
- pompa 7/10
- pobudzenie 6/10
- rozpuszczalność 9/10
- smak 4/10
- ogólnie 6/10

trening barki biceps -dobra pompa weszła jedynie na biceps po modlitewniku, pobudzenie i skupienie bez szału, po wypiciu czuć było działanie beta-alaniny:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
K-OTIC 1 porcja
- pompa 3/10
- pobudzenie 5/10
- smak 8/10
- rozpuszczalność 10/10

Klatka. Pompy tyle co z ćwiczenia. Pobudzenie jakieś tam było, ale bez rewelacji.

Ruthless 2 porcje
- pompa 9/10
- pobudzenie 7/10
- smak 8/10
- rozpuszczalność 9/10

Barki. Smak do przeżycia pobudzenie fajne, wyłączyłem się na czas treningu. Co ważne, zjazdu brak. w tej dawce ma sens, finansowo może mniejszy.

Zmieniony przez - helpless w dniu 2011-06-01 01:01:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 742 Napisanych postów 34664 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 254640
Beta-Cret 1 porcja

wiedziałem ze bedzie słabo więc dorzuciłem saszetke noxa i cieszyłem sie eleganckim treningiem

Wg mnie produkt nadaje sie dla początkujących z gerą

U mnie już koniec testu

ZDROWIA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 957 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26495
barki triceps. K-oTIC + 1 porcja meso
Została mi z poprzedniej puchy 1 porcja meso no to walnalem a co :d

Pompa 10/10
Pobudzenie 9/10
Smak
Rozpuszczalność 9/10 + 10/10 za ciekawy kolor piana różowa a reszta pomarańcz fajne jak tęcza

PODSUMOWUJĄC

1 MIESJCE - RUTHLESS X2 PORCJE, 1 porcja byla i tak ok ale nie na 1 miejsce.
2 Miejsce dla Kotic. Mi sie bardzo podobalo skupienie i moc.
3 miejsce magnitude
4 betakrecik

czeka mnie 6 tygodni detoksu od 1.3 , i 2 tyg regeneracji na silowni, mam nadzieje ze rekrutacja do kolejnego testu nie odbedzie sie juz jutro

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 674 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 111924
Opinie: Beta-Cret.

1 pocja - barki + tric

- pompa 3/10. Cudów nie było, już A. Rage dawał lepsza pompe.
- pobudzenie. 5/10. Troszke gery tam jest ale tylko troszke łechta, nic specjanego.
- smak. 7/10. Ujdzie w tłoku.
- rozpuszczalność 7/10. Dobrze sie rozpuszcza, mały osad.
- ogólne odczucia. Może na dłuższym cyklu coś się rozkręca. Ja nie widze sensu dawania do creatine HCL stymulanów itp.

2 pocje - plecy

- pompa 4/10. Coś tam lepiej przypompowało ale to raczej zasługa węgli przed treningiem niz Beta-Cret.
- pobudzenie. 6/10. Już lepiej, zmotywowało do ataku i nie odpuszczało, jednak jak sypać to konkretnie a nie tylko robić delikatne nadzieje.
- smak. 7/10. Ujdzie w tłoku.
- rozpuszczalność 7/10. Dobrze sie rozpuszcza, mały osad.
- ogólne odczucia. NIE POLECAM. Masz wolne dziegi, zainwestuj w coś innego np. Tested Creatine.

#musicislife

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Muscle Marinade 1 porcja
- pompa 7/10
- pobudzenie 7/10
- smak 8/10
- rozpuszczalność 8/10

Klatka. Dobry trening. Pompa dobra, choć nie rozrywająca. Skupienie ok, bez zjazdu. Pobudzenie w normie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8234 Napisanych postów 150058 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1187755
Ruthless 3/4 porcji
- pompa 7/10
- pobudzenie 8/10
- smak 0/10
- rozpuszczalność 9/10

niestety przez ten smak nie dalem rady dopic do konca ale i tak bylo dosc dobrze. gdyby nie ten smak to suplementa jak dla mnie bardzo dobry. horse power przy tym jak dla mnie jest smaczne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

purple wraath i nox pump?

Następny temat

cm3 + horse power kilka pytań

NutLove