SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[AKCJA!!!] TESTUJEMY: Rampage, Noxipro, Ultrareps, Plasmatic, Kronic pump

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
Temat tylko do opini testerow.

Produkty otrzymalismy od uzytkownika x-pompa za co serdecznie dziekuje




Rampage 1 porcja
-pompa 10/10 (lepsza niz po 20kapsach aakg abnexena)
-pobudzenie 9/10 (bardzo fajne, nie za mocne, akurat)
-smak 8/10 (na poczatku guma balonowa, pod koniec juz typowa chemia)
-rozpuszczalnosc 9/10 (lekki osad na dole)

Ogolnie produkt zaskoczyl mnie pozytywnie, porcja 8g zrobila swoje, proch bardzo puszysy. pompa bardzo dobra. zobaczymy jak bedzie dalej, bo juz dawno nie jadlem takich zabawek

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2011-12-15 20:39:57

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
to nie koniec testu

Kronic pump 1.5 porcji + 150mg kofy


pompa 8/10
pobudzenie 9/10
skupienie 8/10
smak 5/10
rozpuszczalność 3/10

Zostaly mi jeszcze 3-4 porcje
Testowałem Kronic pump, Noxi pro i Rampage

Moje odczucia i klasyfikacja to

1. Rampage - szybko pobudzał i b.dobrze pompował - treningi konkret

2. Kronic pump - troszke dłużej się wkrecał ale działaniem 1.5 porcji = 1 porcja rampage wg mnie

3. Noxi pro - przy 2 porcjach było dobrze - jednak treningi lepsze były na w/w suplach.

Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2012-02-03 12:58:39
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 126
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29543
Pierwsza opinia Plasmatic

Smak - 6/6 Mistrzostwo,smak jeszcze lepszy od winogronowego storma

Rozpuszczalność - 100% !

Pobudzenie - 5/6 - bardzo mocne pobudzenie,zastanawiam się czy dzisiejsza noc będzie przespana.

Pompa - 6/6 Pompa wyśmienita,żyły na wierzchu,bardzo dobre ukrwienie,
trenowałem dzisiaj klatę,po każdej serii robiła się bardziej czerwona

Jestem mile zaskoczony tym produktem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Trimax49
TomQ, a ile w bicepsie urosło ? bo może kupię


nie piszcie nic w tym temacie !
tylko opinie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
DO testu otrzymałem CTD NOXIPRO
opakowanie: 300g (45 porcji)
smak: fruit punch

Pudełko na pierwszy rzut oka wygląda jak wiele innych produktów typu 'pre workout'. Przyglądając się bliżej etykiecie , nadrukowi itp. wygląda to dość prosto , ale wszystko co ma być (stosowny opis, skład itp) znajduje się na etykiecie.

Front:


Skład:


1 pełna miarka = 1 porcja ~6,5-7g


Brak zdjęć rozmieszanego produktu, itd. z prostego powodu , mieszam wszystko razem co piję przed treningiem , jest to 30-40g carbo + 20g bcaa xtra + pre-workout


Poszło dziś, przed treningiem plecy+triceps, 1,5porcji = 10g , dlatego od razu tyle, bo jak pisałem jestem po całej puszcze 1MR z BPI (dosc podobny skladowo), receptory już na pewno przyzwyczajone do poszczególnych substancji, szczególnie że brałem ostatnie 4-5 treningów tez po 1,5 porcji tego 1mr.

Także po 1,5 porcji wrażenia:
Pompa: 10/10 - miazga!, po części zasługa większej mobilizacji, poniewaz wspólny trening z Maszą mi się dziś trafił, także nie było op*****lania się , pompa niesamowita, mimo iż trening głównie na podstawowych ,złożonych ćwiczeniach także na pewno jeszcze większe wrazenie zrobiłoby to na mnie przy innym typie treningu, chociaż naprawdę więcej nie trzeba

Pobudzenie: 10/10 wypite o 18:00, ~75 min po posiłku , pobudzenie bardzo dobre , odczuwalne już po około 10min zanim dojechałem na gym, z minuty na minutę co raz lepiej, chodziłem na siłce tak jak powinno się chodzić po takich środkach, nakręcony na maxa, krótkie przerwy, duża intensywność treningu , nic mnie nie było wstanie powstrzymać. Teraz jestem już ponad 1,5h po treningu , a ciągle nieźle wystrzelony. Oby nie było problemów ze snem - ale z reguły po tych środkach ich nie miewam. Oczywiście pewno to wszystko zasługa głownie 1,3

Smak: 5/10, nie pasuje mi, te 'fruit punch' bywają b.różne, jedne pycha , inne kiepskie - tak jest w przypadku noxipro, sredni i nie umywa się do pysznego 1mr - ale to tylko mały detal , nijak się to ma do działania produktu, który oceniam już teraz wysoko - a jak dziala to najważniejsze, piło się gorsze rzeczy i się żyje

Rozpuszczalność: 10/10 - solo nie sprawdzałem i pewno ciężko bedzie sprawdzić ,ale w zestawie z bcaa xtra i carbo rozpuscilo sie prawie idealnie, zero grud, piany itd. mały osadzik w shakerze, i to zapewne po bcaa xtra a nie po noxi pro stad maksymalna nota


W piatek nogi - i tutaj przywale na pewno 2 miarki, potem jeszcze z 1-2 testy w przyszly tygodniu raczej juz niewiele sie zmieni , bo te produkt odczuwam i jestem w stanie opisac po pierwszej porcji. Dzięki X-POMP dałem też 4 porcje Sonbatemu z forum to jak mi da znac co i jak to dodam kolejną opinię, mam takze wymienic sie na kilka porcji z Remikiem w przyszlym tygodniu na to co on tam dostał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82916
a wiec dzis poszla jedna miarka ULTRAREPS'a
pobudzenie - 0?(brak stymulantow:)
pompa - 8-10
plecy konkretnie,najpierw prostowniki ze wyprostowac sie nie moglem pozniej reszta,jak zaczelem robic bica juz spadalo wszystko i lapke juz tak ostro nie doj**alo...

wytrzymalosc - 7-10
dolozylem troche ciezaru ale to pewnie placebo,chociaz przy rece juz opadalem z sil.

skupienie/koncentracja - 7-10
zadzialalo znowu placebo ze cos wzielem i musi byc ok,ale przyjemnie sie cwiczylo.

smak - 10/10
leciutko przechodzi przez gardlo,smak lekko wyczuwalny co mi pasuje, napewno sie nie znudzi

rozpuszczalnosc - 6/10
zostalo troche grudek, pewnie kreta
ogolnie jestem zadowolony,fajny tren wyszedl,na nastepnym treningu dam 1,5 miarki i zobacze jak klepie;)
i zrobie foto tego wegla zeby kazdy zobaczyl

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2588 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23191
a oto moja opinia o NOXIPRO po tygodniu stosowania, przy 2 miarkach przedtreningiem oceniam:

pobudzenie - 8/10
pobudzienie dobre choc do dobrej dawki efedryny troche brakuje...

pompa - 10/10

super, wrazenie ze skora zaraz peknie !!

wytrzymalosc - 10/10
tutaj jest znaczna roznica na + oczywiscie, po calym intensywnym treningu jest power na jeszcze dlatego zmienilem trening i od wczoraj cwicze 2 partie dziennie

skupienie/koncentracja - 6/10
tutaj przez beta alanine slabszy winik, ogolnie koncentracja jest dobra lecz przy 2 porcjach czuje swedzenie na twarzy i calym ciele co mi troche przeszkadza, nie lubie tego uczucia, musi byc jej min. 1.5g

smak - 10/10
wiadomo ze nie smakuje jak jakis owocowy soczek (patrz na sklad) ale jak na tego typu suplement smak jest bardzo dobry, nie nudzi sie, wchodzi przez gardlo bez problemu (...) MA DZIALAC A NIE SMAKOWAC !!

rozpuszczalnosc - 10/10
rozpuszcza sie w 99%

ponowie swoja opinie pod koniec stosowania
pozdrawiam i dziekuje x-pomp za godnego zainteresowania supla
polecam

http://www.sfd.pl/SAPPHIREEX-t807051.html zdiecia strona: 1,4,6,7,9,10,11,12,13,14,15,18,21,21,25

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Plasmatic 1,5 Porcji

-Pompa - 6/10 Taka srednia, trenowałem nogi i szau nie było jesli chodzi o pompe. Miewałem lepsza.
-Pobudzenie - 4/10 Bardzo małe, ciezko u mnie o dobre pobudzenie ale tu nic nie poczułem dosc łagodny produkt. Bardziej czułem wieksze skupienie ale najprawdopodobniej to przez efekt placebo. Za to czułem lekkie swedzenie uszu po B-Ala.
-Smak - 9/10 Bardzo dobry, choc troche za słodki fajny kwasny posmak pod koniec. Jeden z najlepszych jesli chodzi o Pre-Workouty, bo niektorych nie da sie pic.
-Rozpuszczalnosc - 10/10 Wzorowa, dosłownie kilka ruchow lyzeczka i ani jednej grudki.

Mimo tego ze wziałem 1,5Porcji produkt ogolnie oceniam jako Średni, sprobuje na nastepny raz 2 albo 3 moze wtedy cos poczuje a potem wezme Noxipro zeby miec dobry kontrast miedzy tymi dwoma.

A na koncu chciałbym podziekowac X-Pomp'owi za mozliwosc testowanie tego produktu

Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2011-12-15 18:09:24

Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2011-12-15 18:12:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
Rampage 1 porcja
-pompa 9/10 ladnie spompowane barki i tricek
-pobudzenie 9/10 solidnie
-smak 9/10 lepiej wsypac do buzi i zapic
-rozpuszczalnosc 9/10

drugi trening na zabawce i jestem zadowolony, pomimo skladu niezbyt wygorowanego, dziala na mnie bardzo dobrze.


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2011-12-15 20:41:48

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
Rampage 1 porcja
trening nóg.
-pompa 10/10
-pobudzenie 9/10
-smak 9/10
-rozpuszczalnosc 9/10

Na treningu ladnie nogi spompowane, az nie chce mi sie wierzyc ze 3g aakg tak ladnie mnie pompuje... trening bardzo ciezki i solidny. dolozylem az pare kilko, ale to glownie zasluga pewnej dupeczki, ktora robila ze mna wyprosty na jednej maszynie na zmiane musialem calym stosem robic ahhh te nasze meskie ego. jutro bede plakal

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka Odzwyke?

Następny temat

(1) Test i Opinie dla X-pomp - HELL FIRE, HYPERlean fX7

WHEY premium