SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

##Plan na mase i siłe##

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
Iverson przepraszam ale nie mogę. jak coś to daj bana, ale proszę, nie kasuj

od początku mi coś śmeirdziało, d@wid to gówniarz, pisał po gówniarsku, w dodatku np. mówił, że sam niedługo w szkole będize uczył czy coś takiego i musi być cierpliwy <hahaha> (a ma szczyl 17 lat tylko), w dodatku piszesz, że trenujesz od 2004, a później okazuje się, że od 2007. Żal mi ludzi którym poprawiałeś plan.

za robienie z nas pajaców powinieneś dostać bana i stąd iść, naprawdę każde forum traci na wartości przez postępujących tak jak ty.

tyle na szybko ode mnie.

bery, a tobie cierpliwości życzę, przyda się (za to że chce ci się z nim gadać)

eidt: bery, uginanie to złożone!

zaraz ci skopiuje z atlasu: mięśnie zaangażowane - dwugłowy bicepsa, przedramię

złożone przecież, no nie?


p.s tak, ja też jestem małoletni gówniarz, ale nie zachowuję się jak 10latek

papa

Zmieniony przez - zbyleq w dniu 2009-01-15 21:39:01

Zmieniony przez - zbyleq w dniu 2009-01-15 21:40:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 616 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3651
Masz racje zachowujesz się jak 10latek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
zbyleq

czytałem twoją wypowiedź, nie przeczytalem do konca i juz mialem pisac na temat uginania


ale doczytalem


z samej prostej regulki jasno wynika, to tak tylko przy okazji, jesli ktoś chce podyskutowac na ten temat

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 616 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3651
Uginanie ramion z sztangielkami na przemian z suplinacja nadgarstka to moze tez jest cwiczenie izolowane ? :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Wszystkie znane uginania rak na biceps poczynajac od sztangi stojac po roznorakie maszyny sa cwiczeniami izolowanymi. Izolowanymi ale czesto podstawowymi jak wlasnie uginanie ramion stojac ze sztanga.


pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
p.s tak, ja też jestem małoletni gówniarz, ale nie zachowuję się jak 10latek

d@wid problemy z czytaniem?
myślałeś, że jak w ten sposób uzupełnisz profil to wszyscy będą patrzeć jaki jesteś za***isty?

choć przez chwilę pomyślałem: 'dorosły a takie głupoty pisze, w dodatku nie umie pisać po polsku', ale naszczęście jest inaczej, ufff, może się jeszcze czegoś nauczysz


dobra bery ja proponuję założć temat 'porady d@wida', poukłada nam indywidualne plany i będziemy prze****e
napisze, że układ kostny to rotatory a ta wiedza nie jest z atlasu tylko z doświadczenia (wąskie nie działa na triceps tylko na klatkę, bo się środek klatki pompuje jeśli nie wiesz - tak d@wid, wyręczyłem cię)
bery teraz możesz iść zrobić nogi z barkami 30 serii, ja też jutro to zrobię, przyda mi się


tak, wiem, poniosło mnie, więc jak dostanę na ochłodę tygodniowego bana to się nie zdziwię, ale po prostu jak widzę coś takiego to nie mogę się powstrzymać
Zmieniony przez - zbyleq w dniu 2009-01-15 23:45:45

Zmieniony przez - zbyleq w dniu 2009-01-15 23:48:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 616 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3651
Drogi bery89 czytając to co piszesz wnioskuję że to ty zachowujesz się jak gówniarz a wiesz czemu ? bo dowiedziałeś się troszkę info o mnie i już zakładasz! posta na sfd , &#8222;co to za informacja straszna!! Ojej ten D@wid on nie ma tyle stażu i wieku co podał ojej to do prasy się nadaję&#8221; śmiać mi się trochę z tego chce mam takie pytanie , jak dostałeś kiedyś w pysk to cała twoja okolica o tym wiedziała ? bo ja w przeciwieństwie do ciebie jeśli bym wiedział o takiej sytuacji że koleś w jednym forum podaję co innego a w drugim co innego (info swoje) to po prostu nic bym się nie odzywał i wiedziałbym to dla swojej wiadomości Ew. napisałbym mu na pw czy gg weź nie ściemniaj czy coś takiego, co prawda masz te 20lat ale nie masz prawa wyzywać mnie/moich rówieśników od leszczy i gnoi, różnica jest między nami 3lat, to tylko oznacza że kiedy ja srałem w pieluchy to ty chodziłeś na czworaka i tyle, nie wiem czy wiesz ale na ulicy mielibyśmy równe szanse bo 17 lat a 20 to nic specjalnego co innego jak jest układ 15 a 20. Wymądrzasz się strasznie na tym forum , obserwowaliśmy te forum z kumplem i wystarczyło że ktoś nie podał nóg to oczywiście co się działo bery89 focha szczelił i nie da poprawy! Hah oczywiście nie zważałeś na to że ludzie pisali kontuzja kolana, czy skręcona niedawno kostka. Jeśli twoja wiedza jest tak strasznie olbrzymia na temat siłowni to pokaż nam co udało ci się zbudować w tym czasie od 2005r pokaż swą sylwetkę chętnie zobaczę czy jesteś taki dobry w pisaniu ripostów na necia co w praktyce na siłowni.

zbyleq
Pytasz czy myślałem że jak uzupełnię swój profil na jakiegoś dobrego stażystę czy wtedy będę się czuć zaje*biscie A więc jak wspominałem wcześniej to tylko było doświadczenie które zrobiliśmy z kolegą. Jedno konto na sfd z prawdziwymi danymi, a drugie z ściemą, i wszyło że jak się ściemnia to masz lepsze traktowanie tutaj na forum np. przez takich ludzi jak bery, od długiego czasu obserwujemy z kolegą te forum i wyszło że najbardziej przemądrzale się tutaj zachowuję twój kumpel czy wróg nie wnika (bery89) co do opisu tych ćwiczeń co podajesz to akurat , każdy ma pogląd ja akurat nie czuję tricepsów przy wyciskaniu w wąskim rozstawie.

P.S nic się nie odzywałem zbytnio od wczoraj,ale widzę że każdy to olał z mądrych ludzi czy on piszę w profilu staż 2lata czy 9.Nie jedna osoba tutaj tego posta przeczytała i jakość nikt zbytnio się w tej sprawie nie wypowiedział tylko dwa de*bile z domniemaniem że wszystko najlepiej wiedzą się wypowiedzieli.

Miałem na myśli bery89,zbyleq


Pozdrawiam


Zmieniony przez - D@wid w dniu 2009-01-16 18:06:33

Zmieniony przez - D@wid w dniu 2009-01-16 18:11:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
bo dowiedziałeś się troszkę info o mnie i już zakładasz! posta na sfd , "co to za informacja straszna!!



nic nie zakładałem dziecko, napisalem w tym poście.



jak dostałeś kiedyś w pysk to cała twoja okolica o tym wiedziała ?

rozśmieszasz mnie każdym kolejnym zdaniem dzieciaku zajmij się swoimi sprawami, na nic ci tutaj nie musze odpowiadac.


bo ja w przeciwieństwie do ciebie jeśli bym wiedział o takiej sytuacji że koleś w jednym forum podaję co innego a w drugim co innego (info swoje) to po prostu nic bym się nie odzywał i wiedziałbym to dla swojej wiadomości Ew. napisałbym mu na pw czy gg weź nie ściemniaj czy coś takiego,

Po co mam to kryć? wyszlo szydlo z worka i tyle, nie placz juz jesteś spalony tutaj i tyle, od samego poczaku byłeś jakiś "lewy".



nie wiem czy wiesz ale na ulicy mielibyśmy równe szanse bo 17 lat a 20 to nic specjalnego

ciekawy jestem czy jakbys mnie spotkal to czy odezwałyś sie slowem do mnie, watpie


obserwowaliśmy te forum z kumplem i wystarczyło że ktoś nie podał nóg to oczywiście co się działo bery89 focha szczelił i nie da poprawy!


synek mi nikt za nic tutaj nie płaci, odpowiadam dobrowolnie, zebys mogl mnie ocenic to najpierw musialbys coś wnieśc warościowego na foum, wykazac sie, a jesteś nikim i nie tobie oceniać co robię źle a co dobrze, bo nie masz o tym pojęcia.


Hah oczywiście nie zważałeś na to że ludzie pisali kontuzja kolana, czy skręcona niedawno kostka.

zbyt krótko tutaj jesteś aby ogarnąć o co chodzi.



Jeśli twoja wiedza jest tak strasznie olbrzymia na temat siłowni to pokaż nam co udało ci się zbudować w tym czasie od 2005r pokaż swą sylwetkę chętnie zobaczę czy jesteś taki dobry w pisaniu ripostów na necia co w praktyce na siłowni.


jakbys posiedzial na tym forum trochę duzej to wiedzialbyś co bylo w proflu wczesniej, wiedziałbyś że 3 lata to TS, i nie pisalbyś mi tutaj glupot, Nic ci nie musze udowadniać bo dla mnie jestes zwykłym gnojem, ktory podszywa się pod kogos innego aby ktoś miał do ciebie szacunek, niestety gowno zawsze wypłynie na gorę.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
nie chce mi się do wszystkiego więc tylko jeden fragment:

Jedno konto na sfd z prawdziwymi danymi, a drugie z ściemą, i wszyło że jak się ściemnia to masz lepsze traktowanie tutaj na forum np.

jak widać nie ma żadnego lepszego traktowania, ja od razu zobaczyłem, że coś tu nie gra, bery zresztą też. I do takcih ludzi jak ty nie mam szacunku.
Pokaż co ty osiągnąłeś swoimi genialnymi splitami, swą rozległą wiedzą. CHętnie pooglądam fotki/filmiki z treningu i zobaczę jak ćwiczy mój mistrz D@wid, który daje nam gotowe plany treningowe.

trochę samokrytyki, i już się więcej nie pogrążaj jak będziesz pisał bzdury począwszy od rotatorów barków a skończywyszy na BEZNADZIEJNYCH treningach.


bery zrobiłeś trening? bo ja już jestem po, ten trening jest bombowy


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 616 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3651
Buhaha dnem jesteś dla mnie i tyle! to że jesteś napakowany to na ulicy hu*ja ci to da, uwierz nie raz widziałem jak koks dostał wpierdo.. od zwykłego ziomka.Bo co ty myślisz że jak władujesz w siebie anaboli i innych syfów i wyj*bie cię na szerokość to myślisz że wtedy dobry jesteś? :/ czym bardziej przybierasz na wadze i masie to tym bardziej jesteś wolniejszy, pewnie nawet w twoim przypadku to ty nawet nie umiesz dobrze gardy założyć :/ no pokaż tą swoją fotkę chętnie zobaczę czy taki straszny jesteś również pokażę ci swoją sylwetkę abyś nie był pokrzywdzony a dzieciaku to sobie powiedz do lustra.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki trening;/?

Następny temat

Brzuch

WHEY premium