SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

### Wakacyjny czas nadchodzi wiec zabierzmy sie za NOGI ### SPAM TDP!!!###

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152829

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
dobra, dobra

Ty siedziałem z typem i mówie napisze do koleżanki( w tamtym roku sie z nią kontaktowałem tak jednorazowo, wiesz o co chodzi ) pisze do niej , co tam i czy moge wpaść, a tam do mnie "mam chłopaka wiec wypyerdalaj'' hahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
no co Ty? tak słowo w słowo Ci napisala?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Kvrwa nie odświeżyło...

No tak dokkładnie jak napisałem nieźle.. a jemu to zazdroszcze, jak ona dała mi dvpy 2h po poznaniu sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
baby to chvje cycate, tylko do jeebania sie nadaja
no i moze zeby jeszcze posprzatala i ugotowala ale od tego sobie gosposie zatrudnie
to widze temperamentna klientka, chyba, ze to jej frajer napisal
bylem z taka klientka, jedna jedyna mi potrafila liscia wyplacic gdzie inne sie baly, charaktery podobne, masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
też mi sie wydaje, że to jej typek napisał...

ale chvj jej w dvpe..teraz chce wyyebać stąd i zarobić troche, bo kvrwa za duzo tu sie dzieje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
tzn?
bez pieniedzy nie ma zycia, i jak ktos Ci powie, ze pieniadze szczescia nie daja to spluń na banknot 200zł i wyrzuć przed nim, zobaczysz, ze banknot ledwo ziemi dotknie to juz go podniesie, hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
ja tak samo myśle i to mówie ludziom,którzy kvrwa wierzą w miłość, wierność i kvrwa inne badziewia

A co do ludzi to wiesz jak to z pyerdoleniem jest nie, coraz wiecej ludzi gada , a kvrwa zero prawdy. Musze zacząć coś odpyerdalać chociaż bede wiedział, że gadają prawde;p

Zmieniony przez - Buli915 w dniu 2012-06-25 00:20:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
daj spokoj z tym, lepiej jest jak ludzie dookola nie wiedza nic, plotki, famy nic dobrego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
gadac niech gadaja poki Ci to nie szkodzi, bo jak zaczyna szkodzic to musisz to przyciąć bo ludzie Ci zaczna na glowe wchodzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
no dokładnie... do tego gówniary, które są w moim wieku a myśla,że mają 25lat, bogatych mezów i są ustawione do końca zycia, a tak naprwade robią lachy na każdej imprezie (w tym moja była
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak walczyć z brzuchem przy treningu 5X5-Cel MASA!!!

Następny temat

PYTANIE- DO Traktora o trening FBW

WHEY premium