SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

### Wakacyjny czas nadchodzi wiec zabierzmy sie za NOGI ### SPAM TDP!!!###

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152873

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
taki byl glowny cel mojej rejestracji. aby troche pomoc innym i samemu sie czegos nauczyc. potem zahaczyłem spam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
hehe no tak tak, przecież nic nie mówię
ja tez w spamie załapałem się dopiero gdzieś po roku siedzenia na forum tyle ze ja na ogół to w PSOS i w szybkich kiedyś siedziałem.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
ja roznie. zalezy jak mam czas i wene do pisania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
no ja też, na ogół bardziej do czytania, bo ostatnio jak widzę jakiś temat i naebane na pól strony opisu, co tylko 2 zdania by wystarczyły i do tego z 8 postów też dość obfitych, to mi się tego czytać nie chce i nie odpisuje

właśnie pozbawiłem się muzyki do poniedziałku...

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
mnie tez to denerwuje. czasami czytam, czasami nie. najgorsi sa tacy +16

co zrobiles z muzyka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
chyba -16 bo + to też my

tzn. z kompa przez wierze, bo ten jeck mi się coś wyrobił, kabel przy nim, ze czasami styku nie było i tylko na jedną kolumnę szło, i trza było nim kręcić by złapać, a ostatnio to go już ciężarkiem dociskałem zeby załapał, a dzisiaj to co chwile się pie*doliło i jakoś tak się stało ze puściły mi nerwy do niego i go urwałem

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
hehe za duzo testosteronu;)

+16 w sesie ze 16,17,18. no czasami zdarzy sie tez jakis nieogarniety powyzej 20 ale to rzadko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
hehe raczej za dużo alkoholu

no tak, tak samo jak zdarzy się ogarnięty 17 latek
ogólnie tu chyba nie chodzi tyle o wiek, tyle bardziej co o staż i zainteresowanie tym sportem. bo jak ktoś jest świeżak i nie przyswaja na dodatek informacji to nawet przy 28 będzie pie*dolił głupoty
a tak p.s. ile Ty masz?

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
wogole to przez moj pobyt w szkole mieliscie skonczyc spam a tu ledwie 7 stron:P

tez prawda. ale do 16 naogol nic nie dociera i wszystko wiedza najlepiej. rzadko sie zdarzy taki ktory zrozumie co sie do niego mowi. chociaż paru juz mi sie trafilo na forum

ja mam 24. mam w jakąś tam wiedze na temat tego sportu ale nie przeklada sie to na forme. tyle dobrego jedzenia na swiecie i piwka ze nie potrafie sie temu oprzeć. ale od wrzesnia sie biore za siebie. pochlam jeszcze na wakacjach w sierpniu a potem pora zrzucic troche brzucha

ja chwilowo uciekam. zona sie burzy o kompa. posiedzi troche to pozniej wejde;) trzymaj sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Bakuś zawiódł i dlatego lipa
hehe no tak, eksperci bez doświadczenia
hehe to jak ja, też się nie moge oprzeć browarą, imprezą (chociaż to ostatnio już mniej) i żarciu, i też planuje ruszyć z redukcją bebecha, ale to jeszcze nie jest dobry czas hehe

no narka

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak walczyć z brzuchem przy treningu 5X5-Cel MASA!!!

Następny temat

PYTANIE- DO Traktora o trening FBW

WHEY premium