SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

### Wakacyjny czas nadchodzi wiec zabierzmy sie za NOGI ### SPAM TDP!!!###

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152776

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
tak jak Ci mowilem, baby to chvje cycate, tylko do rvchania, 99% procent takich, zanim znajdziesz ta porzadna musisz przejsc przez te wszystkie kvrwy i tak wlasnie je traktowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
powiem CI, że ja kiedyś tak myślałem jak cioty, wierzyłem w miłość i w te inne gówn.a z tv

Teraz jak spotykają mnie ludzie, którzy nie widzieli mnie jakiś czas i rozmawiam z takową osobą, to każdy pyerdoli, że sie zmieniłem na gorsze ale chvj w to..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
przejmujesz sie? bo ja nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
no co Ty, jestem zadowolony,ze w końcu jestem sobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
czekaj znajde to Ci coś pokaże, co ostatnio z dvpą pisałęm.

jednak z kvrwą na drugim kompie pisałęm

Zmieniony przez - Buli915 w dniu 2012-06-25 00:29:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
lipton jakis, nie odswieza
ale tak szczerze mowiac to wiesz, pasuje miec klientke na stale, jedzenie, sprzatanie, jeebanie stale no ale niestety, w kazdej kobiecie kvrwy 2/3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
no właśnie... kvrwa... a tam ja na razie nie musze sie tym martwić pyerdole mieć kogoś na stale, wk***iać sie, meczyć, smucić.

A tak to wyyebke mam i dymam co konkretniejszego podejdzie


ale to co Ci mówiłe,, że podeśle, to dvpie uświadamiałem, że typ którego wcześniej znała i nei odzywał sie do niej, teraz gdzieś tam sie mają spotkać i on nagle sie odezwał, jak mówie jej, że cchce ją tylko wyrvchać to ona zonk... no kvrwa mówie, żeby sie obudziła


Zmieniony przez - Buli915 w dniu 2012-06-25 00:38:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
no ale jednak wiesz, jest to cos w stalej klientce
tylko poki sie nie uspokoje to lipa, bo juz ktorys raz z kolei, ostatnio wam pisalem o tej blondynie malej, drobnej, porzadna dziewczyna, rodzice porzadni, co z tego jak ktos tam naopowiadal jej roznych plotek, po czesci prawdziwych po czesci nie no i niestety, papa
a takie tepe strzaly takie typowe lachociagi chca sie pokazac czy jeszcze cos innego ale wez z taka badz na dluzej niz wieczor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
no pamietam opowiadałeś cos ja to tak często z kumplem siedze i gadamy sobie, np kvrwa z niekórymi dupami mógłbym być, ale najgorsze jest tom, zę je znam, znam ich przeszłość. no i kvrwa zayebałbym a nie wyrvchał.. a wpadnie taki typek co nie zna, ona mu sie nie przyzna, że robiła lachy za ćmiki i szluz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
no nie pjerdol, ze jakas klientka za fajki robila lache
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak walczyć z brzuchem przy treningu 5X5-Cel MASA!!!

Następny temat

PYTANIE- DO Traktora o trening FBW

WHEY premium