SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

### Wakacyjny czas nadchodzi wiec zabierzmy sie za NOGI ### SPAM TDP!!!###

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152890

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
wiecej nie znaczy lepiej i ze więcej urośnie, zależy ile masz teraz seri ćwiczeń w planie

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1017 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1578
6 , Przysiad

martwy
Wl
Wiosłowanie
Wyciskanie żołnierskie
Podciaganie nachwytem(zamieniłem na podchwyt)

właśnie też tak myśle że skatuje bica i h**a urośnie . bo jest podciąganie podchwytem , i martwy ( bo chyba tam działa coś)

Trening czyni mistrza ! Interesuje się kulturystyką naturalną , Piłka nożna-stoper , bramkarz -Love .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1017 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1578
co o tym myślice ?

Trening czyni mistrza ! Interesuje się kulturystyką naturalną , Piłka nożna-stoper , bramkarz -Love .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 736 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7098
podziel przez dwa , dodaj 3 kilo ziemniakow , skracaj przy dzieleniu bedzie latwiej wymnozyc potem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1017 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1578
?

Trening czyni mistrza ! Interesuje się kulturystyką naturalną , Piłka nożna-stoper , bramkarz -Love .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 736 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7098
16 dni na forum 614 postow :D moj mistrz <3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1017 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1578
a ty 3 lata i 280 postów

Trening czyni mistrza ! Interesuje się kulturystyką naturalną , Piłka nożna-stoper , bramkarz -Love .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 736 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7098
haahaha nie oto chodzi byczku, wychodzisz czasem z domu :D 40 postow dziennie, slonce dupeczki, a nie na forum siedz :D pozdro haahhahahaaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Sasiad, Gringo. Dusiła mnie, ze tak powiem ale nie chce do tego wracać


nie pisałem bo film ogląałem.

Zmieniony przez - Buli915 w dniu 2012-06-23 12:34:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
aha, paraliz senny po prostu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak walczyć z brzuchem przy treningu 5X5-Cel MASA!!!

Następny temat

PYTANIE- DO Traktora o trening FBW

WHEY premium