SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

### Wakacyjny czas nadchodzi wiec zabierzmy sie za NOGI ### SPAM TDP!!!###

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152848

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
CT poważnie?

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Co Ty yebiesz : O a co się stało ?

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
wypadek samochodowy mial. zajrzyjcie do jego dziennika. jeszcze chyba nie wyszedl ale pewnosci nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Kvrna ;/ szkoda mi go, do nie dawna tak pisaliśmy... Niech się kuruje i wraca do zdrowia prędko !

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
no szkoda chlopaka, ale co zrobic. takie zycie. redukcje robil, musial przerwac. ale w szpitalu go wyredukują;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
oo to przeebane
no w szpitalu to raczej efektu jojo się nie nabawi

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
albo w pierdlu. ode mnie z roboty dwoch gosci siedzialo 2,5miecha. schudli strasznie. jednego ostatnio widzialem to mowi ze 8kg a wygladal na wiecej. dobra dieta tam musi byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
To ciekaw jestem jak w pierdlu robią masę, np jak szpila. Chyba że mu tam ktoś przynosi żarcie...

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
hehe aż tak to mi się do redukcji nie spieszy

no niektórzy tyją, zależy od człowieka, jak jakiemuś zgredzikowi podpie*dalasz tace z żarciem, to tyjesz, a jak dajesz sobie zabierać to chudniesz

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak walczyć z brzuchem przy treningu 5X5-Cel MASA!!!

Następny temat

PYTANIE- DO Traktora o trening FBW

WHEY premium