SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czas na zmiany - przyda sie pomoc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 701

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Męzczyzna

Wiek

18

Waga

72

Wzrost

182

Cel treningowy

Wytrzymalosc, wydolnosc

Staż treningowy na siłowni

ponad rok

Uprawiane inne sporty

K1

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Praktycznie wszystko ( bez maszyn )

Dieta

zwracam uwage na to co jem (starma sie odzywiac zdorwo

Zażywane suplementy

CFM Gainer 10, Dymatize BCAA 2200, TREC Max CARB
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 451
Czesc wszystkim, zdecydowalem sie na to aby poradzic sie was na zmiane mojego dotychczasowego planu treningowego ktorego uzywam juz ponad rok ( kwiecien 11') moja przygoda z silownai wlasnie wtedy sie zaczela (zaznacze ze wazylem na poczatku 65 kg), ale im wiecej czytalem tym bardziej uswiadamiaelm sobie ze kiedys wkoncu bedzie trzeba to wszystko zmienic, bo przeciez miesnie sie przyzwyczajaja a zmiana cwiczenia co tydzien duzo nei da, sam chce czegos nowego, ciagla rutyna juz zaczyana meczyc. Kiedys tam skusilem sie na odzywki, zaczalem od BCAA a potem Gainer (mass xxl 5,8kg) oraz TREC CM3 po ktorym mialem "zyciowa forme" 2x cykle (30 dni ) po ktorym wyciskalem na plasko 100kg przytylem 2 kg (74 kg) i w sumie po tym stracilem motywacje bo zawsze to byl moj cel. A wiec przejdzmy do rzeczy, chodze na treningi K1 3x w tygodniu oraz silownia 3x tez, moj plan na silce wyglada nastepujaco.
Podzielilem sobei treningi na 3 dni (2 partie dziennie) zawsze robie 4x serie 12,10,10,8

1. Klata + Bic
Wyciskanie na plaskiej
Rozpietki
Bic
Uginanie ramion ze sztangielkami na lawce skosniej z sup.
uginanie ramion ze sztanga lamana stojac.
Grzybki (inaczej mlotkowy)
Kolanko

2. Barki + Tric
Wyciskanie sztangi na siedzaco sprzed glowy
Unoszenie ramion ze sztanga
podciaganie sztangi(lamanej) wzdluz tulowia
zolnierskie wyciskanie
Tric
Francuskie w siadzie
Prostowanie sztangielki w opadzie tulowia
Pompki w podporze tylem

3. Plecy + Przedramie
Drazek szerokim nachwytem
Podciaganie sztangi w opadzie do brzucha
Podciaganie sztangielki w opadzie

Przedramie
Uginanie nadgarstkow podchwytem

Wiem wiem, pewnie zwrocicie uwage na to ze mam za malo cwiczen na klatke, to moj blad i staram sie go ostatnimi czasy skorygowac dodajac wyciskanie na plusie sztanga oraz hantlami. Glownie takie braki spowodowane sa brakiem pomyslu na jakies nowe cwiczenia, ale mysle i mam nadzieje ze to sie zmieni. Jeszcze jest to ze nie robie nog, chcialbym to zmienic, nie mam pasa i dlatego zawzse obawialem sie o kregoslup.
Diete jest, nie wiem czy to mozna nazwac dieta ale zwracam uwage na to co jem, odzywiam sie zdrowo, unikam jakichs niezdrowych rzeczy i napoi. Staram sie jesc duzo ryzu makaronu miesa orzechow i oczywiscie kefiry jogurty itd, posilki 4-6 razy dziennie w odstepach 3 godzinncyh.
Co do silowni to zawsze staram sie dobierac ciezar taki ktorym moge spokojnie wykonywac cwiczenia, mam wszystkie podstawowe sprzety na silowni.
Aktualnie wspomagam sie suplementami takimi jak : Vitalmax CFM Gainer 10 (3-4 razy dziennie w dt,dnt), Dymatize BCAA 2200, Trec Max CARB (podbijam wegle po treningu) mam rowniez AAKG Mega Hardcore ale stosuje okazyjnie nie systematycznie (na treningi tez , ale zrezgynowalem bo to mija sie z celem K1).

Zainteresowalem sie planem FBW ale nie wiem od czego zaczac, dlatego pytam was o pomoc, moze ktos z was pomoglby mi ulozyc jakis dobry plan, z gory dziekuje! :)

PS. chcialbym dodac ze na treningach k1 bardzo szybko sie mecze, chcialbym jakos poprawic wydolnosc bo szybko sie mecze, nie wiem moze jakies bieganie? jak sadzicie

Zmieniony przez - Bonnus28 w dniu 2012-06-21 14:46:50

Zmieniony przez - Bonnus28 w dniu 2012-06-21 14:51:32
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 458 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13618
Masakra,"cele treningowe: wytrzymałość, wydolnośc", taki plan to się nadaje...

http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=3568
Poczytaj, ułóż porządną dietę (3SW + 3 siłka to duże obciązenie!).

"Nie robię nóg, bo nie mam pasa" - mit 2
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=7862
Zmieniony przez - abewu w dniu 2012-06-21 14:54:11

Zmieniony przez - abewu w dniu 2012-06-21 15:01:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ankieta

Następny temat

Masa/rzeźba

WHEY premium