SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

### Wakacyjny czas nadchodzi wiec zabierzmy sie za NOGI ### SPAM TDP!!!###

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152881

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
o wszystkich
kazda tak chce, i ta porzadna i te co szybko popuszczaja szpary, kazda chce byc tak mocno zerznieta zeby sie poczula jak mala dziewczynka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
oj wątpię ,ale .. Macieju jedna rada jest trza iść sobie ulży do domu uciech
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
i dobrze mowisz! dzisiaj obieram taki kierunek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
hehe

Buli no u nas na to zmora mówią no to ojciec kolegi jeszcze za młodego (coś około 20 lat miał) szedł se drogą i nagle coś jakaś siła zaczęła ciągnąc go w stronę lasu i rzeki, i wpadł do rzeki, chciał się wyrwać ale nie mógł, w tej rzece to jak by chciało go utopić, uderzył łbem w kamień, i po jakiejś chwili szamotania go puściło i uciekł, jak mi ziomek to opowiedział jeszcze kiedyś, to powiedziałem zeby się starego spytał od kogo w tamtych czasach tak dobry towar kupował ale z czasem uj wi, może to i prawda.
w tym miejscu też kiedyś krowa zniknęła tzn pasła się na polu a rano jej nie było, i nie ze się zerwała bo łańcuch cały, pal wbity, ani nikt nie ukradł raczej, bo i ta obroża cała, nie rozpięta ani nic.
Tez w okolicy tego właśnie miejsca jest taka grusza i chodzą legendy ze pod nią matka zabił dziecko i ponoc kilka osób słyszało nieraz tam płacz dziecka
A 3 typów robiło sobie tam foto i na foto jest jakiś "mazak" jak stoi miedzy nimi, tak jakby postać.
jeszcze tam kilka historii znam tego typu.
a o tych duszeniach to też słyszałem od kilku osób.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
kutfa nawet nie strasz ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
ja pjerdole czego wy sie boicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
ta, bać trzeba się żywych, nie umarłych

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
dokladnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
ale wam coś w czache przywaliło bo takie farmazony że nawet w spamie dziwnie wyglądają

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest ktos?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak walczyć z brzuchem przy treningu 5X5-Cel MASA!!!

Następny temat

PYTANIE- DO Traktora o trening FBW

WHEY premium